12 серпня 2020, середа

Через сморiд у Кропивницькому в районi заборонили удобрювати поля

За iнiцiативи Головного управлiння Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi провели засiдання державної надзвичайної протиепiзоотичної комiсiї при Кiровоградськiй райдержадмiнiстрацiї.

Про це пiд час апаратної наради в ОДА повiдомив керiвник управлiння Iгор Бойко, інформує Златопіль.

У пiдсумку господарствам рiзної форми власностi, якi займаються утриманням тварин, заборонили вивозити непереробленi продукти тваринного походження на сiльськогосподарськi угiддя Кропивницького району.

Дане рiшення викликане резонансним випадком забруднення атмосферного повiтря в Кропивницькому. 19 липня фахiвцi Головного управлiння Держпродспоживслужби в межах своїх повноважень вжили заходiв реагування на звернення громадян щодо неприємного запаху.

Для встановлення причин виникнення неприємного запаху провели обстеження пiдприємств, якi функцiонують на територiї Кропивницького району та дiяльнiсть яких могла спричинити цю ситуацiю. Пiд час обстеження встановили, що причиною розповсюдження смороду могло стати внесення фермером у грунт неперероблених продуктiв тваринного походження, придбаних у фiлiї Кiровського ПАТ «Агрохолдинг Авангард» (с. Вiльне).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi власникiв нерозмитнених “евроблях” з серпня очiкують бiльшi штрафи

В ходi позапланової перевiрки пiдприємства фахiвцi виявили порушення щодо поводження з побiчними продуктами тваринного походження, не призначеними для споживання людиною. Цi вiдходи реалiзували з порушенням вимог чинного законодавства.

Керiвника пiдприємства притягнули до адмiнiстративної вiдповiдальностi, а також склали припис про усунення виявлених порушень.

Через сморiд у Кропивницькому в районi заборонили удобрювати поля
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований