20 жовтня 2021, середа

Чотири мiльйони доларiв витратили жителi Кiровоградщини на авто за мiсяць

У липнi у Кропивницькому та Кiровоградськiй областi зареєстрували 135 нових автомобiлiв. На покупку цих авто в регiонi витратили 4 млн доларiв.

Кросовери та позашляховики становили 80% вiд зареєстрованих у липнi автомобiлiв. Дизельними двигунами були обладнанi 33% авто. Середня цiна склала 29 500 доларiв, якщо не враховувати вартостi додаткового обладнання, – йдеться у повiдомленнi сайту з продажу автомобiлiв RST.ua, iнформує Златопiль.

Найпопулярнiшою маркою у регiонi було Renault. За мiсяць придбали 25 таких автомобiлiв на суму 380 000 доларiв. Кросовер Renault Duster став бестселером серед моделей i покрив 9% продажiв. Крiм нього часто купували Renault Logan i Toyota Land Cruiser Prado.

Загалом у липнi в Українi зареєстрували 9 600 нових автомобiлiв. На покупку цих авто витратили 305 млн доларiв. Порiвняно з липнем минулого року, в Українi збiльшились продажi нових автомобiлiв на 15%. Тодi українцi придбали в автосалонах 8 300 авто загальною вартiстю 260 млн доларiв, а збiльшення кiлькостi продажiв вiдносно 2019 року складало 10%.

Нагадаємо, у першому пiврiччi у Кропивницькому та Кiровоградськiй областi зареєстрували 825 нових автомобiлiв загальною вартiстю 24 млн доларiв. Тодi найпопулярнiшим брендом було Renault, а найпопулярнiшi модель за 6 мiсяцiв 2021 року – кросовер Toyota RAV4.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивницьку волонтерку нагородили медаллю “За врятоване життя”

Чотири мiльйони доларiв витратили жителi Кiровоградщини на авто за мiсяць
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований