20 жовтня 2021, середа

День захисників і захисниць: як святкуватимуть у Кропивницькому

14 жовтня в Українi святкуватимуть три свята: День захисника України, День Українського козацтва та Свято Покрови, передає Златопiль.

У Кропивницькому основною локацiєю для святкувань стане Козачий острiв. Там влаштують лицарськi бої, намагатимуться встановити спортивний рекорд та розвернуть польову кухню.

14, 15, 16 та 17 числа будуть вихiдними – це четвер, п’ятниця, субота та недiля.

У День захисникiв i захисниць 14 жовтня представники обласної влади та мiстяни покладуть квiти на Меморiальному комплексi “Фортечнi вали” у Кропивницькому, вшановуючи пам’ять загиблих воїнiв АТО (ООС) .

Кадети лiцею “Сокiл” складуть присягу на вiрнiсть Українi. Церемонiю органiзують на територiї Центральноукраїнського лiцею-iнтернату спортивного профiлю у Кропивницькому.

На Козачому островi органiзують фестиваль “Радiсть в камуфляжi”. Там зберуться вiйськовi, члени їх сiмей та волонтери. У програмi фестивалю – лицарськi бої.

Тут же запланували встановлення нацiонального рекорду з виконання складно-координацiйної вправи бьорпi. На цiй локацiї пройдуть дитячi майстер-класи та квест для молодi. Для дiтей буде можливiсть записати вiдеозвернення до захисникiв України.

На островi працюватиме польова кухня та майстер-класи з приготування кулiшу.

12 жовтня у рамках святкування Дня захисника органiзують фiнальний етап обласного нацiонально-патрiотичного проєкту “Захисник Кiровоградщини”. Це змагання для 11-класникiв у силових видах спорту. Його органiзують на територiї Новгородкiвської громади на базi стрiлецького клубу “Arms club”.

Також з початку жовтня у школах Кiровоградщини органiзують акцiю “Напиши листа захиснику України”. Листи через волонтерiв передадуть вiйськовим.

Нагадаємо: 5 серпня 2021 року свято захисників було перейменоване на День захисників та захисниць України.

Джерело: Суспiльне

День захисників і захисниць: як святкуватимуть у Кропивницькому
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований