07 грудня 2019, субота

Депутату Ярославу Бублику продовжили термін тримання під вартою (ФОТО)

Вчора, 12 вересня, у Ленінському районному суді відбулося чергове слухання по справі депутата, бізнесмена Ярослава Бублика.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Депутата, який пройшов до Кіровоградської облради від ПП “Солідарність”звинувачують зa чaстиною 4 ст. 190 Кримінaльного кодексу – “шaхрaйство, вчинене в особливо великих розмірaх aбо оргaнізовaною групою”. Санкція статті передбaчaє покaрaння у вигляді позбaвлення волі нa строк від п’яти до двaнaдцяти років з конфіскaцією мaйнa.

На судовому засіданні мали заслуховувати свідчення однієї з потерпілих потерпілої Світлани Малоок, але вона на не з’явилася, зазначивши причиною неявки сімейні обставини. За словами одного із захисників Ярослава Бублика на жодне із  засідань суду вказана потерпіла не з’явилася.

Засідання продовжили, заслуховуючи долучені матеріали по справі: Ухвали з попередніх судових засідань, розписки, де підозрюваний позичав гроші, тощо.

Надалі суддя зазначила, що скоро спливає термін тримання підозрюваного під вартою, тому слід ухвалити рішення доцільності його продовження.

Сторона обвинувачення зазначила, що зважаючи на ризики і тяжкість злочину, такі як можливий тиск на свідків, пошкодження доказів, або ухиляння від слідства, слід продовжити Ярославу Бублику міру запобіжного заходу ще на 60 діб.

Захист у свою чергу зазначив, що знищити матеріали слідства неможливо, адже вони є в реєстрі, а тяжкість злочину вказувати не можна, адже провина обвинуваченого ще не доведена.

Коли суд відправився до нарадчої кімнату, журналісти мали можливість поспілкуватися з обвинуваченим .

Ярослав Бублик повідомив, що утримується 1 рік і 10 місяців під вартою штучно, з подачі нардепів восьмого скликання від БПП Костянтина Яриніча та Олександра Грановського

“Пан Яриніч заявив, що у нас немає жодних фінасових відносин, я ж надаю підтвердження того, як я проплачував навчання Яринічу за кордоном, відпочинок, є авіабілети, рахунок за проживання. це краплина в морі, але далі буде”.

Також депутат розповів про своє ставлення до свідчень потерпілих, зазначених у справі.

“Є договори з мокрими печатками і з підписами, є доручення які підтверджують, що кошти перераховувалися як зворотня фінансова допомога і ці договори навіть є ще дійсними, тобто не настав час повернення цієї допомоги. А інша частина перераховувалася як попередня оплата за надання юридичних послуг. Якщо ці послуги не надали або надали неякісно, можна звернутися до господарського суду, аби в судовому порядку можна було стягнути кошти. Але до чого тут шахрайство? В подальшому випливе ще багато цікавих фактів”.

Тож колегія суддів ухвалила рішення провести наступне судове засідання 10 жовтня 2019 року о 15:00.

Також суд постановив забезпечити свідчення на суді  потерпілої Малоок Світлани у режимі відеоконференції з Шевченківського суду міста Києва.

Ярославу Бублику подовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів, до 1 листопада включно.

 

Депутату Ярославу Бублику продовжили термін тримання під вартою (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований