20 жовтня 2021, середа

Депутати Кіровоградської облради обговорили найочікуваніше питання сесії

Найбільш обговорюваним питанням сьогоденної сесії стало обговорення розвитку авіаційної інфраструктури у Кропивницькому.  Мова йде про одвічну тему, а саме аеропорт Кропивницького, інформує Златопіль.

Проєктом рішення було передбачено, що депутати звернуться до кабміну з проханням виділити із державного бюджету кошти на добудову злітно-посадкової смуги аеродрому у Кропивницькому.

Однак, у проєкті рішення також передбачали створення комунального підприємства ”Міжнародний аеропорт ”Кропивницький”.

Не всі депутати погодились з цим.

За словами екс-депутата Верховної ради України Олександра Горбунова, створення комунального підприємства є лише формальністю, яка нічого не дає.

На його думку створення КП потягне за собою і додаткову кількість робочих місць, оплата яких лише відтягуватиме реальне вирішення питання добудови злітно-посадкової смуги та розвитку аеропорту.

Голова фракції від ВО ”Батьківщина” Олександр Чорноіваненко зазначив, що нема потреби створення нового додаткового підприємства, а тим паче виносити це питання на розгляд сесійного засідання. Тож депутат запропонував внести до проєкту рішення зміни, залишивши лише пункт про звернення.

“Немає сенсу створювати окреме комунальне підприємство. Все можна вирішити на рівні комісії. Після зміни статуту підприємства відповідального за аеродром, ми б побачили, як працюватимуть. Якщо результат був би добрим, тоді вже за необхідності повернулися б до цього питання та створювали б окреме підприємство”,- зазначив депутат.

За словами Чорноіваненка, координацією діяльності аеропорту має займатися виключно орган державної влади, у якого є для цього необхідні повноваження та список конкретних дій .

Що ж до голосування самого питання, то ”за” віддали свої голоси 35 депутатів з 54 присутніх.

Однак як виявилося, присутніх після обіду було менше. Дехто просто забув забрати свою карту.

Депутати Кіровоградської облради обговорили найочікуваніше питання сесії
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований