28 лютого 2020, п’ятниця

Депутати Кірoвoградської oблради підтримали звернення до президента про недoпущення дій, які призведуть дo капітуляції України

Більшістю голосів “за” Кіровоградська обласна рада прийняла рішення звернутись до президента та Уряду, щодо недопущення прийняття рішень, які призведуть до капітуляції України, інформує кореспондент сайту Златопіль.

Текст відповідного звернення було спільно розроблено громадськими активістами, волонтерами, військовими та представниками окремих політсил. 

Прийняттю даного рішення передувала двогодинна дискусія, під час якої за “формулу Штайнмаєра” в тому вигляді який є наразі виступали лише представники “Опозиційної платформи “За життя”.

Так голова фракції Людимила Давиденко звинуватила присутніх в залі активістів та волонтерів у заполітизованості, наголосивши, що згадана формула жодним чином не суперечить інтересам України.

У свою чергу учасники бойових дій Леонід Багно, громадський активіст Дмитро Завражний та історик Юрій Митрофаненко закликали депутатів донести чітку позицію жителів Кіровоградщини – “ні капітуляції і миру на умовах ворога”.

У підсумку за звернення до президента та Уряду проголосувало 33 з 40 присутніх в сесійній залі депутатів.

“Опоплатформа “За життя” у складі 7 депутатів участі в голосуванні не взяла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутатів Кіровоградської облради закликали сказати “ні капітуляції”

Депутати Кірoвoградської oблради підтримали звернення до президента про недoпущення дій, які призведуть дo капітуляції України
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований