27 лютого 2021, субота

Депутати Кіровоградської облради підтримали звернення до вищого керівництва країни

Депутати Кіровоградської облради одноголосно підтримали консолідовний проєкт рішення “Про звернення депутатів Кіровоградської обласної ради восьмого скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо зниження цін/тарифів на житлово-комунальні послуги для населення”.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Звернення ініціювали депутати ВО “Батьківщина”, закликавши і інших народних обранців долучитися до розробки проєкту рішення.

У зверненні депутати обласної ради висловили категоричний протест проти зростання у 2021 році ціни на природний газ, електроенергію, тарифів на житлово-комунальні послуги й вимагають у керівництва країни вжити відповідних заходів, щодо зниження тарифів за розподіл/доставку природного газу для газорозподільних компаній та вжиття низки інших заходів соціального захисту населення. 

За словами одного з ініціаторів звернення, депутата обласної ради Андрія Табачука, в об’єднанні депутатів говорили не лише про зменшення ціни на газ, а й про встановлення мораторію на підняття будь-яких тарифів на енергоносії до моменту закінчення економічної кризи, а особливо у період карантину.

“Ми розуміємо, що тарифи є тягарем для підприємців і впливають на цінову політику всьогого чим ми користуємося, зокрема і на продукти харчування та інші послуги. Те рішення, яке зараз прийняла влада є оманливим, адже для населення тариф дійсно знизився, але на жаль він не знизився для підприємців і людей, що займаються бізнесом. Тому “Батьківщина” і об’єднання депутатів висуваючи це рішення, говорили конкретно про встановлення мораторію на підняття будь-яких тарифів на енергоносії, до моменту закінчення економічної кризи а особливо у період карантину”,- зазначив Андрій Табачук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двом навчальним закладам Кіровоградщини призначили керівників

Детальніше дивіться у відео:

Депутати Кіровоградської облради підтримали звернення до вищого керівництва країни
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований