18 лютого 2020, вівторок

Депутати кропивницької міськради закликають припинити спроби ратифікувати Стамбульську Конвенцію Ради Європи  

Фракція політичної фракції “Свобода” підготувала та подала на розгляд депутатів проект рішення щодо направлення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Ради національної безпеки і оборони України звернення щодо захисту інституції сім’ї в Україні, інформує Златопіль.

У підготовленому документі свободівці апелювали до традиційних понять сім’ї та закликали відмовитись від шляху декларування гендерної рівності та недопустимості дискримінації за статевими ознаками чи сексуальними вподобаннями.  

Зокрема проектом рішення пропонувалось виключити з проектів регулятивних правових актів у освітній сфері та з текстів підручників норми і положення про статеве виховання, що ставлять за мету “подолання гендерних стереотипів”. Припинити спроби ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству (Стамбульської конвенції). Заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих “маршів рівності”, “прайдів”, “гей-парадів”, “фестивалів квір-культури” тощо, та прийняти Закон України “Про заборону пропаганди гомосексуалізму”. Ліквідувати інституцію Урядового уповноваженого з гендерної політики, як таку, що викликає чимало суперечностей у суспільстві. На противагу цьому, створити Міністерство у справах сім’ї або запровадити інститут Урядового уповноваженого з питань сім’ї.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перед кропивницькими депутатами прозвітує керівництво “Екостайлу”

Категорично проти даного рішення, як такого що є дискримінуючим до частини українців та загалом недопустимим для країни, що рухається проєвропейським шляхом, виступили депутатки Валетина Яремчук та Катерина Шамардіна. У підсумку підготовлений “Свободою” проект рішення не отримав підтримки депутатського корпусу. 

Депутати кропивницької міськради закликають припинити спроби ратифікувати Стамбульську Конвенцію Ради Європи  
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований