18 жовтня 2019, п’ятниця

Депутати не підтримали ініціативу Олександра Цертія щодо скасування переоцінки земель Кропивницького

Депутати міської ради Кропивницького не підтримали запропонований головою фракції політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина” Олександром Цертієм проект рішення щодо скасування переоцінки земель міста, інформує Златопіль.

На розгляд обранців – кропивничан депутат виніс проект рішення “Про скасування рішення Міської ради міста Кропивницького від 12.07.2018 № 1750 “Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Кропивницького Кіровоградської області” як таке, що прийняте з порушеннями чинного законодавства”.

За інформацією Олександра Цертія під час затвердження техдокументації, було допущено декілька принципових порушень. Зокрема не було дотримано необхідної законодавчо затвердженої процедури.

“Дана техдокументація є регуляторним актом, що неодноразово підтверджено рішеннями найвищих судових інстанцій. Однак цього враховано не було, як не було враховано й інтереси суб’єктів господарювання, на яких це рішення й було направлено”, – наголосив під час доповіді Цертій.

Депутат зауважив, що ні він, ні загалом фракція “Батьківщина”, не виступають проти необхідності проведення переоцінки. Однак це підвищення має бути на 20-30%, а не у 2-5 разів, як це відбувається наразі.

Підтримав колегу й депутат Ігор Волков, який закликав колег підтримати запропонований проект рішення та передати техдокументацію з нормативної грошової оцінки землі на доопрацювання.

Проти скасування виступив міський голова Андрій Райкович та його заступник Олександр Мосін. Останній повідомив – документ наразі допрацьовується, в окремих моментах виправлені допущені помилки, однак скасовувати рішення в цілому є недоцільним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фракція БПП “Солідарність” у кропивницькій міськраді обрала собі керівника

У підсумку, після майже години обговорення проект Олександра Цертія було поставлено на голосування, однак в цілому підтримано не було. Свій голос “за” віддали 18 депутатів, 1 проголосував “проти”, 5 “утримались”, а ще 11 присутніх у сесійній залі депутатів просто не взяли участі в голосуванні.

Депутати не підтримали ініціативу Олександра Цертія щодо скасування переоцінки земель Кропивницького
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований