07 квітня 2020, вівторок

Депутати обласної ради Кіровоградщини затвердили зміни до обласних програм

Кіровоградська обласна рада підтримала внесення змін до програми “Забезпечення сучасними інформаційно-комунікативними системами територіальних громад Кіровоградської області”.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської облради, інформує Златопіль.

 Відповідно до рішення передбачено внесення змін до переліку радіовеж, будівництво яких планується в рамках реалізації програми. Реалізація самої ж програми відбуватиметься за рахунок коштів за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, обласного бюджету, коштів приватних партнерів. Для досягнення поставлених цілей будуть використовуватися доступні виконавцям Програми механізми, зокрема, залучення фінансових та матеріально-технічних ресурсів, консультаційна підтримка тощо.

Також депутати обласної ради проголосували за внесення змін до програми енергоефективності Кіровоградської області на 2017-2020 роки. Згідно з рішенням з метою забезпечення у повному обсязі відшкодування частини суми кредитних коштів, залучених ОСББ, ЖБК на впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках планується збільшити на 1660000,00 грн. обсяг коштів, передбачений на 2018 рік на зазначені цілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати Кірoвoградщини підтримали прoпoзицію активістів прo придбання тoмoграфу в дитячу oбласну лікарню

Крім того, депутати обласної ради внесли доповнення до Комплексної програми профілактики злочинності в Кіровоградській області на 2016-2020 роки, зміни до інвестиційної програми ОКВП “Дніпро-Кіровоград” на 2017-2020 роки, зміни та доповнення до Програми формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу Кіровоградської області на 2017-2020 роки та доповнення до програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2018 рік.

 

Депутати обласної ради Кіровоградщини затвердили зміни до обласних програм
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований