20 вересня 2021, понеділок

Депутати облради ініціювали виділення коштів на лікування військовослужбовця з Кіровоградщини

Депутат обласної ради Валентина Снісаренко, голова обласної парторганізації ВО “Батьківщина” Олександр Чорноіваненко та народний депутат Валерій Дубіль ініціювали виділення Міністерством охорони здоров’я коштів на лікування військовослужбовця з Кіровоградщини Дмитра Забажана.

Про це сайту Златопіль розповіла мама чоловіка Оксана Забажан.

“Спочатку вся наша родина захворіла на коронавірус, який у результаті забрав життя мого батька, а згодом ми дізналися про тяжку хворобу Дмитра. Я не могла повірити, як 29-річний, фізично підготовлений чоловік може мати таку хворобу”, – розповіла Оксана Забажан.

Так, лікарі діагностували Дмитру МДС (мієлодиспластичний синдром) – це група гетерогенних клональних захворювань, що характеризується наявністю цитопенії  у периферичній крові, дисплазії в кістковому мозку і ризиком трансформації в гострий лейкоз.

Для порятунку життя, Дмитру потрібна пересадка кісткового мозку. Провести операцію 29-річному молодику погодилися лікарі в Стамбулі (Туреччина). Вартість такої операції куштуватиме родині 126 тисяч доларів.

“Як і кожна мама, я готова була віддати все, що маю і благати весь світ про допомогу. На щастя, світ не без добрих людей. Наші благання були почуті. Я звернулася за допомогою до депутата обласної ради Валентини Снісаренко, яка є членом політичної партії ВО “Батьківщина”. І повірити не могла, коли вона сказала, що її однопартійці ініціювали виділення коштів від МОЗ, для проведення операції, яка так необхідна моєму сину. Ми зрозуміли, що у нас з’явилася надія. Наша родина безмежно вдячна депутату обласної ради Валентині Снісаренко, голові обласної ВО “Батьківщина” Олександру Чорноіваненку, народному депутату Валерію Дубілю, а також Юлії Володимирівні Тимошенко, яка зібрала на Кіровоградщині таку команду ВО “Батьківщина”. Я переконалася, що ці люди не просто депутати на папері, а дійсно ті, хто здатні допомагати людям”, – зазначила мама Дмитра.

Також жінка додала, що щиро вдячна командуванню сина та його дружньому колективу, які не залишились осторонь та долучились до допомоги.

“Лише завдяки небайдужості та єдності всіх Вас, ми змогли розпочати такий важкий та довгий шлях до одужання сина. Фізично я не зможу назвати імена кожного, але знайте, я і моя родина безмежно вдячні Вам”, – додала Оксана Забажан.

Також жінка розповіла, що зараз стан Дмитра стабільний, нині в Туреччині займаються пошуками донорів для проведення операції.

Депутати облради ініціювали виділення коштів на лікування військовослужбовця з Кіровоградщини
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований