06 березня 2021, субота

Для ремонту даху судмедекспертизи у Кропивницькому потрiбно майже 2 мiльйони гривень

Сума тендеру на капiтальний ремонт даху будiвлi обласного бюро судово-медичної експертизи у Кропивницькому пiсля пожежi – 1 мiльйон 900 тисяч гривень.

Про це повiдомляє Суспiльне, iнформує Златопiль.

До кiнця торгiв залишилось менше мiсяця, будiвництво можуть завершити в березнi-квiтнi 2021 року.

Вiдновлення покрiвлi потребує вiдновлення опорних конструкцiй. Це ускладнить ремонт – сказав директор обласного департаменту капiтального будiвництва Олександр Мiльто. З його слiв, до оголошення тендеру погодили реставрацiйне завдання, еспретизу i проєктно-кошторисну документацiю.

Що вiдомо:

700 тисяч гривень на ремонт покрiвлi примiщення бюро видiлили з обласного бюджету – казав перший заступник голови обласної адмiнiстрацiї Валерiй Жалдак у груднi 2020 року:

”Проєктна документацiя проходить у Києвi експертизу. Попередня вартiсть робiт 1,5 мiльйона гривень. Це тiльки на вiдновлення покрiвлi”. Валерiй Жалдак додав, що на вiдновлення усiєї будiвлi бюро треба бiльше 8 мiльйонiв гривень: ”Треба визначитись – чи доцiльно робити ремонт, чи будувати з нуля нову будiвлю”.

Пожежа в будiвлi бюро сталася 13 вересня 2020 року. Згорiло 200 квадратних метрiв покрiвлi та 50 квадратних метрiв примiщення на третьому поверсi.

На нове обладнання, за пiдрахунками начальника бюро Володимира Шилана, потрiбнi 10 мiльйонiв гривень.

Для ремонту даху судмедекспертизи у Кропивницькому потрiбно майже 2 мiльйони гривень
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований