20 вересня 2021, понеділок

Для старшокласників Кропивницького провели спортивний фестиваль (ФОТО)

Вчора, 9 вересня, у форматі спортивного фестивалю, за участю 120 учнів 8-11 класів НВО “Мрія” та гімназії № 9 Кіровоградської міської ради відбувся “Олімпійський урок”, присвячений 30-й річниці незалежності України, інформує Златопіль.

Спортивно-виховний захід   розпочався урочистою лінійкою із внесенням Державного прапору України, Олімпійського вогню, виконанням національного гімну.

З вітальним словом до учасників фестивалю звернулася виконувачка обов’язків директора гімназії Вікторія Гриценко. Вона побажала дітям переможних виступів на спортивних майданчиках  з футболу, волейболу та баскетболу.

Про  необхідність підтримки молодим поколінням  Всеукраїнського олімпійського руху серед населення України, популяризації та утверждення здорового способу життя наголосила у напутньому слові учасникам змагань   викладачка фізичного виховання, майстер  спорту СРСР з мотоспорту Клавдія Нижник. А ось  учениця 8-А класу гімназіі Аріна Жарова. привітала присутніх на святі спорту «Піснею про Україну».

Про власні свіжі  враження від  проведеного протягом двох годин  поділилися в коментарях уболівальники.

“У спорті завжди є переможці та переможені. Це аксіома, яка не потребує коментарів. Це нормально. Люди по –різному ставляться до поразок, але таке вже життя наше. На мою думку, головне – це участь у змаганнях, що є  показником залучення людей до організованих форм занять фізичною культурою і спортом”, – учень 10 –А класу гімназії №9 Олексій Краснощоченко.

Запитуєте про мій настрій?  Чудовий  і радісний. Бо маю реальну змогу бути безпосереднім   свідком видовищних змагаь  одночасно  з кількох видів спорту.  У моїй роботі ткого досвіду ше немає.  Переживаю за членів команди класу і зичу їм перемоги.  Вважаю, що нам, педагогам, необхідно  проводити більшу роботу щодо залучення своїх вихованців до систематичних  занять  спортом, видами якого слід зацікавлювати власним прикладом”, – класний керівник  8-1 класу НВО “Мрія” Марина Лисенко.

“Що я чекаю від олімпійського уроку ? – Перемог для учнів мого класу. І побільше спортивних нагород. У мене всі учні спортивні, розумні, виховані. То кому, як не нам,  бути першими?”,- класна керівниця 10- А класу Наталія Патриман.

Спортивний фестиваль завершився врученням командам – переможницям  кубків, призів,  дипломів І-ІІІ ступенів, учнівських зошитів та  щоденників з олімпійською символікою  від регіонального Національного олімпійського комітету України.

Кращими футболістами серед учнів  8-11 класів НВО “Мрія” та гімназії № 9  за підсумками змагань  визнано гімназійні  команди  учнів 10- б класу з баскетболу – команди хлопців  і дівчат з 11-А класу, з волейболу – команду 11-Б класу.

                                                                                                                                                                                    Максим Бойко,

                                                                                            Софія Краснюк,

                                                                                            Валерій Бєланов (Фото)

                                                                    члени гуртка “Основи журналістики” 

                                                                   НВО “Мрія”

Для старшокласників Кропивницького провели спортивний фестиваль (ФОТО)
3 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований