20 вересня 2021, понеділок

Для стін Кропивницького обрали ескізи малюнків (ФОТО)

У Кропивницькому вiдбулось голосування за ескiзи малюнкiв, якi перенесуть на стiни будiвель мiста в рамках конкурсу вуличних малюнкiв ”КропАрт” або ”Стiнопис:kr 2021”.

Про це Суспiльному розповiв спiвавтор конкурсу Iван Полiщук, iнформує Златопiль.

Роботи-переможцi передали на розгляд комiсiї мiськради для затвердження.

Конкурс вуличних малюнкiв – один з переможцiв мiського конкурсу

”Дiєвi iнiцiативи”. Реалiзовуватимуть проєкт на умовах спiвфiнансування: з майже 40 тисяч гривень, потрiбних на його реалiзацiю, з мiського бюджету видiлять 33150 гривень. Головне завдання проєкту, за словами його спiвавтора – збiльшення кiлькостi волонтерiв, якi зацiкавленi у розвитку вiзуальної творчостi та покращення естетичної привабливостi мiста.

Кращi ескiзи малюнкiв обирали голосуванням з-помiж 45 робiт – сказав Iван Полiщук:

”Збирали й пропозицiї щодо локацiй, де обранi малюнки можуть бути нанесенi. Усе передали на розгляд профiльної комiсiї мiської ради. Чекаємо на затвердження i дозволи”.

Iван додав: якщо якiсь з робiт-переможцiв вiдхилять, то за затвердження комiсiєю направлять вiдповiдну кiлькiсть наступних за рейтингом малюнкiв.

Членкиня комiсiї мiськради, головна спецiалiстка вiддiлу з питань внутрiшньої полiтики Свiтлана Стешенко розповiла Суспiльному, що комiсiя збереться для розгляду i затвердження ескiзiв, коли усi її члени повернуться з вiдпусток:

 ”Є затверджений склад комiсiї, у кiлькох членiв якої наступного тижня (2-6 серпня – ред.) закiнчуються вiдпустки. I ми наступного тижня плануємо зiбратись i розглянути конкурснi роботи”.

За словами Свiтлани Стешенко, сума, яку видiляє на реалiзацiю проєкту мiська рада – фiксована, авторiв проєкту не обмежують в залученiй ними сумi.

Для стін Кропивницького обрали ескізи малюнків (ФОТО)
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований