19 січня 2020, неділя

Для вивчення шкільних предметів у підгрупах до кінця року не вистачає понад 9 мільйонів гривень

За інформацією начальника управління освіти міської ради Кропивницького Лариси Костенко для поділу шкільних класів на підгрупи для вивчення усіх предметів необхідно додатково 9,3 мільйонів гривень.

Мова йде не лише про українську мову, поділу під час вивчення якої вимагала група Батьківська рада, а й про математику, інформатику, іноземні мови та ін. Відповідні дані було озвучено під час засідання профільної депутатської комісії, інформує Златопіль.

Посадовиці апелювала, представниця “Батьківської ради” Євгенія Захарченко.

“Наразі бюджет управління освіти вдвічі більший міського бюджету зразка 2014-го року. Це майже мільярд гривень на рік. Так можливо питання не у відсутності коштів, а в непрофесійному використанні наявних ресурсів?”, – зауважила пані Захарченко. 

Обговоривши проблему, озвучену в петиції Батьківської ради, члени депутатської комісії одноголосно підтримали викладені в ній вимоги. Тим не менш вирішення ситуації з нестачею фінансування, депутати вбачають не в перерозподілі міського бюджету.

“Будьмо відвертими, без допомоги держави, без виділення необхідних субвенцій, профінансувати поділ класи на підгрупи для вивчення тих чи інших предметів буде практично неможливо”, – наголосив голова комісії Микола Гамальчук.

У підсумку було вирішено винести питання пошуку коштів для поділу на чергове засідання сесії міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-тепловики Кропивницького вимагають від міськради 19 мільйонів гривень компенсації

Паралельно апарату ради буде доручено підготувати від імені депутатів звернення до Уряду та Президента  з проханням фінансово посприяти в реалізації законодавчо закріпленого права дітей на якісну освіту.

Для вивчення шкільних предметів у підгрупах до кінця року не вистачає понад 9 мільйонів гривень
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований