19 січня 2020, неділя

До кропивницької колонії намагалися передати мобільні телефони (ФОТО)

Три мобільних телефони не потрапили до рук засуджених ДУ “Кропивницька виправна колонія (№ 6)”

Про це повідомляє прес-служба установи, інформує Златопіль.

13 лютого, близько 19 години 45 хвилин, до чергової частини державної установи “Кропивницька виправна колонія (№6)” від чатового поста №1 надійшла доповідь про те, що в районі 8-ї ділянки охороняємого периметру було помічено перекид невідомого предмету, після чого негайно на місце події було направлено чергову зміну відділу нагляду та безпеки і чергову варту відділу охорони.

Під час огляду вищезазначеної ділянки охороняємого периметру працівниками установи було виявлено згорток, обмотаний прозорою клейкою стрічкою. Після чого на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Кропивницького відділу поліції Головного управління Національної поліції (далі – ГУ НП) в Кіровоградській області. В ході огляду підозрілого згортку в ньому було виявлено 3 мобільних телефони, після чого задокументовано факт вилучення вищевказаних предметів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині поліцейські спіймали підозрюваного в незаконному заволодінні транспортним засобом

Дана подія зареєстрована в Книзі обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події в установі та внесена до Журналу єдиного обліку Кропивницького відділу поліції ГУ НП в Кіровоградській області.

До кропивницької колонії намагалися передати мобільні телефони (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований