21 лютого 2020, п’ятниця

До кропивницької колонії намагалися передати наркотики та шприци (ФОТО)

Підозрілу речовину вилучили під час догляду передачі для засудженого ДУ “Кропивницька виправна колонія (№ 6)”.

Про це повідомляє прес-служба установи, інформує Златопіль.

05 лютого, близько 15 години, в ході відпрацювання оперативної інформації, співробітниками оперативного відділу спільно з молодшим інспектором відділу нагляду та безпеки (далі ВНБ) державної установи “Кропивницька виправна колонія (№ 6” було проведено догляд харчової передачі від громадянки Б., яка передавала її на ім’я засудженого Г.

В результаті догляду передачі серед продуктів харчування виявлено використаний медичний шприц ємністю 2 мл із залишками прозорої рідини невідомого походження та дві упаковки соку ємністю один літр кожна, які мали видимі пошкодження, схожі на проколи від голки. Згідно наявної оперативної інформації, в даних соках повинен був міститися наркотичний засіб.

В подальшому молодшим інспектором ВНБ було проведено догляд громадянки, в ході якого в жіночій сумочці було виявлено два медичні шприци ємністю 2 мл кожний. В ході проведення подальшого догляду, в кишенях куртки громадянки було виявлено наступні речі: скляна ампула з назвою антигістамінного препарату з прозорою рідиною ємністю 1 мл, полімерна пляшечка з прозорою рідиною невідомого походження, використаний медичний шприц з голкою ємністю 5 мл із залишками прозорої рідини невідомого походження, два скляних флакони з вказаною на них назвою антибіотиків, всередині яких містились залишки кристалоподібної речовини білого кольору та складний ніж з рукояткою червоного кольору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiрoвoградщинi чoлoвiк oтримав нiж у спину за зауваження

Про даний факт було повідомлено до чергової частини Кропивницького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області. По прибуттю на місце пригоди слідчо-оперативної групи, працівниками поліції було проведено огляд місця події, в результаті якого вищеперераховані предмети були вилучені в присутності понятих та відправлені на експертизу.

До кропивницької колонії намагалися передати наркотики та шприци (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований