30 листопада 2020, понеділок

До Кропивницької виправної колонії намагались передати заборонені речі (ФОТО)

Учора, 24 квітня, о 18:35 хвилинув ході відпрацювання оперативної інформації, під час патрулювання прилеглої території державної установи «Кропивницька виправна колонія (№ 6)», співробітниками оперативного відділу установи, зі сторони вулиці Куроп’ятникова, було затримано громадянина, який мав намір здійснити перекид через основну огорожу виправної колонії, але побачивши, що до нього наближаються співробітники установи, перекинув невідомий згорток через основну огорожу. 

Про це повідомляє Державна установа “Кропивницька виправна колонія – 6”, інформує Златопіль.

В подальшому в район сьомої ділянки охороняємого периметру було направлено чергову зміну  на чолі з черговим помічником начальника установи та чергову варту відділу охорони. Під час огляду ділянки охороняємого периметру, черговою зміною  було виявлено згорток, обмотаний клейкою стрічкою червоного кольору.
На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Кропивницького відділу поліції Головного управління Національної поліції (далі – ГУ НП) в Кіровоградській області. В ході огляду вищевказаного згортку було встановлено, що в ньому знаходилось дві пачки дріжджів по сто грамів кожна та два поліетиленових пакетика типу zip-lock з кристалоподібною речовиною білого кольору.
В подальшому співробітниками слідчо-оперативної групи було задокументовано факт вилучення вищевказаної речовини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму скасують низку дoзвoлів на рoзміщення реклами

Дана подія зареєстрована в Книзі обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події в установі та внесена до Журналу єдиного обліку Кропивницького відділу поліції ГУ НП в Кіровоградській області від 24.04.2019 року.

До Кропивницької виправної колонії намагались передати заборонені речі (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований