20 жовтня 2021, середа

Добровільне декларування: “податкова амністія” чи удар по простим людям?

З першого вересня набуває чинності президентський закон про одноразове “нульове” декларування, який називають “податковою амністією”, інформує Златопіль.

Нагадаємо, одноразовому добровільному декларуванню підлягають активи, що належать фізичній особі в Україні та/або закордоном і які набуті за рахунок доходів, що не були задекларовані за будь-який податковий період станом на 01 січня 2021 року.

Тобто якщо податкова не матиме інформації, що людина платила податки з будь-яких доходів, то ці доходи є “тіньовими”, а майно придбане за такі кошти вважається “нелегальним”.

Така ж історія з придбаним майном, ціна якого перевищує легальні доходи людини.

Якщо ваша офіційна зарплата становить менше 10 000 грн, а ви купили квартиру за 1 млн грн – така купівля також буде розцінена як куплена на “тіньові” доходи.

Тож під приціл “нульового декларування” потрапляють не мільйонери, а ФОПи, айтішники, фрілансери, всі самозайняті особи, а також ті, отримує зарплати в конвертах. Тобто більшість українів, які мають хоч якось виживати. Адже всі ми знаємо, як складно влаштуватися на “офіційну” роботу ще й з пристойною зарплатнею.

То ж виникає риторичне питання: для кого президент складав цей законопроект? Зрозуміло, що це зроблено не на користь пересічних українців.

Добровільне декларування: “податкова амністія” чи удар по простим людям?
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований