04 червня 2020, четвер

Дорожники Кіровоградщини готуються до зимового періоду

Наразі триває закупівля посипних матеріалів, підготовка техніки та місць обігріву, аби забезпечити безпечний та безперебійних проїзд транспорту дорогами загального користування області.

Про це повідомляє прес-служба САД у Кіровоградській області , інформує Златопіль.

За спільним наказом Служби автомобільних доріг та ДП “Кіровоградський облавтодор” кожне підприємство проведе навчання та інструктажі для персоналу, який задіяний безпосередньо в ліквідації наслідків погодних явищ.  Крім того, для зберігання протиожеледних матеріалів підготували 2 стаціонарних  31 тимчасову бази. Загалом на сезон осінь-зима 2019-2020 філії облавтодору планують заготовити майже 42 тис тон піску (залишок минулого сезону – 10530 тон), 6 700 тонн технічної солі (залишок – 1670 тон).

ТОВ “Грандбудлідер”, підрядник, який цього року теж займається експлуатаційним утриманням доріг, теж розпочав заготівлю. За потреби 700 тон вже має 140 тон технічної солі, 560 тон фрикційних матеріалів, при плані 3500 тонн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ремoнт крoпивницьких дoріг затягується з вини підрядників”, – Андрій Райкoвич

Також в рамках підготовки до роботи в осінньо-зимовий період  до належного стану привели 14 пунктів обігріву, 16 лінійних виробничих будівель, підготували 2200 погонних метрів снігозатримуючих щитів, закупівля зимового спецодягу для працівників ще триває. Готується до зими і техніка .

Вже підготовлено 5 роторних снігоочищувачів, 49 одиниць навісного обладнання на трактори, 9 бульдозерів, 22 автогрейдери, 37 піскорозкидачів, 31 навантажувач, 1 солерозподілювач та 49 одиниць іншої снігоочисної техніки. Загалом в зимовому утриманні будуть  задіяні більше 250 механізмів.

Аби максимально чітко та швидко зреагувати на негоду служба автомобільних доріг тісно співпрацює з органами виконавчої влади, ДСНС та національної поліції.

Фото з відкритих джерел.

Дорожники Кіровоградщини готуються до зимового періоду
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований