29 травня 2020, п’ятниця

Двоє жителiв Кiровоградщини незаконно заволодiли майном пiдприємства вартiстю понад мiльйон гривень

Вiнницька мiсцева прокуратура скерувала до суду кримiнальне провадження щодо двох мешканцiв Кiровоградської областi, якi заволодiли шахрайським шляхом, з використанням пiдробленого паспорта громадянина України, майном одного iз пiдприємств Вiнницi на загальну суму близько 1,5 млн грн.

Про це повiдомляє прес-служба прокуратури Вiнницької областi, iнформує Златопiль.

Досудове розслiдування встановило, що однин iз вищевказаних чоловiкiв, маючи умисел на самозбагачення за рахунок iнших осiб, запропонував своєму знайомому  заволодiти чужим майном шляхом шахрайства, на що останнiй погодився.  Тим самим вони вступили мiж собою у попередню змову. Задля успiшного вчинення злочину, недопущення викриття злочинної дiяльностi та досягнення свого злочинного умислу, вони розподiлили мiж собою ролi.

Так, органiзатор, реалiзовуючи спiльний зi знайомим злочинний умисел, направлений на заволодiння чужим майном шляхом обману, пiд час монiторингу сайтiв перевiзникiв в мережi “Iнтернет” знайшов оголошення про пошук  перевiзника з вантажним автомобiлем для перевезення матерiальних цiнностей.

У подальшому, вiн зв’язався з представником логiстичної компанiї, яка розмiстила оголошення, i повiдомив про наявнiсть у нього транспортного засобу. За допомогою електронної пошти надiслав файли з зображеннями документiв: пiдробленого паспорта громадянина України  на iм’я знайомого та свiдоцтва про реєстрацiю транспортного засобу.

На пiдставi вказаних вiдомостей оформили вiдповiднi документи для перевезення матерiальних цiнностей.

З метою реалiзацiї злочинного умислу, вiн надав знайомому вантажний автомобiль, пiдроблений паспорт громадянина України на  iм’я  останнього та пiдроблене свiдоцтво про реєстрацiю транспортного засобу на вищевказаний вантажний автомобiль, а також здiйснював супроводження знайомого, який керував вантажним автомобiлем з  вантажем, на iншому легковому автомобiлi.

Прибув на вказаному вище вантажному автомобiлi до м. Вiнницi, де за допомогою пiдробленого паспорта, шахрайським шляхом заволодiв у визначеного та ранiше пiдшуканого суб’єкта господарювання товарними цiнностями, якi начебто мав доставити до пiдприємств Черкаської областi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi полiцейськi припинили дiяльнiсть двох наркозбувачiв (ФОТО)

Таким чином зловмисники шахрайським шляхом iз використанням завiдомо пiдробленого документа, вчиненого за попередньою змовою групою осiб, заволодiли матерiальними цiнностями на суму майже 1,5 млн грн.

Оцiнку їх дiям надасть Вiнницький мiський суд. Обвинуваченим загрожує  позбавлення волi на строк вiд п’яти до дванадцяти рокiв з конфiскацiєю майна.

 

Двоє жителiв Кiровоградщини незаконно заволодiли майном пiдприємства вартiстю понад мiльйон гривень
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований