05 грудня 2025, п’ятниця

Директор школи на Кiровоградщинi розпродала шкiльне майно

Директор однiєї зi шкiл Новоукраїнського району розпродала шкiльне майно вартiстю 120 тис грн обернувши грошовi кошти на свою користь.

Про це повiдомляє обласна прокуратура, iнформує Златопiль.

Ювенальним прокурором Новоукраїнської окружної прокуратури затверджено повiдомлення їй пiдозри за ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 191 ККУ.

За версiєю слiдства, пiдозрювана незаконно списала та реалiзувала пiдприємцям майно пiдпорядкованого їй навчального закладу, а саме слюсарнi верстки та станки рiзного призначення у загальнiй кiлькостi 30 одиниць.

Грошовi кошти вiд оборудки у розмiрi 120 тис грн жiнка присвоїла, чим спричинила державi матерiальну шкоду на означену суму.

Досудове розслiдування, що здiйснюється Новоукраїнським РВП ГУНП в областi за процесуального керiвництва окружної прокуратури, триває.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Непoвнoлiтнiй хлoпець зник на Кiрoвoградщинi

Директор школи на Кiровоградщинi розпродала шкiльне майно
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований