13 листопада 2019, середа

Екс-посол США в Україні Джон Гербст: Юлія Тимошенко не друг Кремля, вона прихильник себе

Колишній посол США в Україні Джон Гербст вважає, що Юлію Тимошенко не можна назвати “другом Кремля”. На його думку, вона “енергійний політик”, “справжній патріот України” і в першу чергу, “прихильник себе”. Про це він сказав 11 грудня в інтерв’ю RTVI.
Гербст вважає, що Тимошенко “здібний політик”, який “вміє укласти договір або угоду”. Як приклад він наводить відносини між Росією і Україною в період прем’єрства Тимошенко.

“У той же час <…> вона знає, що Кремль веде війну проти України і що потрібно припинити цю агресію”, – додав Гербст.  

Колишній посол США в Україні сумнівається, що Тимошенко можна назвати “другом Кремля”.

“Я вважаю її одним Тимошенко, вона прихильник себе”, – підсумовує він. Гербст розповів, що візит Юлії Тимошенко до Вашингтона пройшов в рамках її передвиборчої компанії.

Там політик зустрілася сенаторами і високопоставленими особами з Держдепу. За словами Гербста, у Тимошенко “хороша передвиборча програма”, а це означає, що “вона справжній кандидат”. Візит Тимошенко в США, на думку Гербста, пов’язаний з тим, що вона “шукає підтримки з усіх боків”. Але це не означає, що Вашингтон її воліє. У США немає кандидата на цих виборах “, – пояснює він. За словами Гербста, Вашингтон готовий “працювати” з Тимошенко, якщо вона виграє вибори.  “Якщо президентом буде Порошенко ще раз, ми можемо і з ним поговорити, попрацювати. Те ж саме і з іншими кандидатами”, – вважає колишній посол США в Україні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юлія Тимошенко: Створити гідні умови для життя та роботи молоді в Україні

Вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. Юлія Тимошенко балотується на пост від партії “Батьківщина”. 

Екс-посол США в Україні Джон Гербст: Юлія Тимошенко не друг Кремля, вона прихильник себе
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований