19 квітня 2024, п’ятниця

ФК “Зірка” перемогла суперника з розгромним рахунком

Вчора, 12 вересня, відбувся матч між кропивницькою «Зіркою» та тишківським «Агротехом» у рамках чемпіонату області. Гра пройшла на стадіоні «Зірка» та закінчилася впевненою перемогою господарів з рахнком 9:0, інформує Златопіль.

Відкрили рахунок кропивничани вже на другій хвилині матчу, забивши гол у ворота суперника з пенальті. До 11 хвилини матчу, «Зірка» перемагала вже з рахунком 3:0. А перший тайм завершився відривом червоно-жовтих на 5 м’ячів. Також, у першому таймі гравці «Зірки» мали можливість вразити ворота супротивників ще з одного одинадцятиметрового, проте воротар врятував свою команду, вчасно вистрибнувши у потрібний кут.

У другому таймі господарі підтвердили свою перевагу, забивши ще 4 голи і створивши остаточний рахунок 9:0.

Голи: 1:0, Кривошей Єгор (2, пен); 2:0, Красовський Руслан (9); 3:0, Красовський Руслан (10); 4:0, Кочура Олександр (33); 5:0 Колобилін Дмитро (41, авт); 6:0, Маєр Олександр (51); 7:0, Гойдюк Ілля (53); 8:0, Замуренко Павло (85); 9:0, Замуренко Павло (86)

Наступний матч «Зірки» відбудеться проти олександрійського «Шляховика».