Футболісти Олександрії поступилися дніпровському клубу

Гравці ФК “Олександрія” поступилися команді “Дніпро-1”.

Про це повідомляє пресслужба колубу, інформує Златопіль.

Хороший динамічний футбол продемонстрували обидві команди у першому таймі.

Господарі поля одразу пішли у наступ, постійно турбуючи ворота Олега Білика. За стартові 15 хвилин поєдинку дніпряни створили кілька небезпечних моментів. Але першими відкрили рахунок олександрійці. Після подачі з кутового від Сергія Рибалки Владислав Бабогло, залишившись без суперників поруч, точно пробив у верхній ближній кут. 0:1.

Вже за кілька хвилин хорошу нагоду забити втратив Ігор Кирюханцев. Замикаючи атаку своєї команди та пробивши з-під захисника, влучив прямо у кіпера Кожокару.

На 27 хвилині у ворота олександрійців арбітр зустрічі, не без допомоги VAR, призначає пенальті. Довбик чітко його реалізовує, зрівнюючи рахунок. 1:1.

За дві хвилини все той же Добвик, скориставшись помилкою гравців «Олександрії», виводить свою команду уперед. 2:1.

Хлопці намагалися відігратися, але у нападі нічого не виходило. А от господарі поля забили втретє під завісу тайму. Подача з кутового, перший на м’ячі капітан команди Логінов, який головою точно пробиває у верхній кут. 3:1.

У другому таймі дніпряни тактично почали грати від захисту, віддавши ініціативу, якою олександрійці, на жаль, скористатися не змогли. Більш-менш небезпечний момент стався на 79 хвилині, коли Сергій Рибалка міг скоротити відставання, пробивши, знаходячись у штрафному майданчику суперника. На 86 хвилині після подачі від Олега Кожушка, Володимир Одарюк не точно пробив головою. Вже в доданий арбітром час Андрій Цуріков пробив на силу здалеку, але не влучно.

Дніпряни вперше в очних офіційних поєдинках перемагають олександрійців.