04 травня 2024, субота

Футбольна команда з Кіровоградщини перемогла Дніпро – 1

Вихідними відбувся матч 4-го туру української Прем’єр-ліги, в якому Олександрія приймала СК Дніпро-1.

Про це повідомляє Спортивна Кіровоградщина, інформує Златопіль.

Проаналізувавши стартовий склад Олександрії відзначимо появу голкіпера Білика. Натомість Паньків опинився на лаві запасних. Також матч на лаві запасних розпочинали лідери команди Ковалець та Банада. У старті господарів вийшли два нападники Сітало і Безбородько. Ось таку атакувальну тактику обрав Шаран.

Вже на третій хвилині матчу олександрійська команда повела у рахунку – Безбородько влучив у ближній кут воріт. У цьому епізоді дещо помилився голкіпер гостей Сарнавський. Вже у наступній атаці Олександрія могла подвоїти рахунок, але голкіпер гостей парирував удар Третьякова. А на 13-ій хвилині матчу автор голу Безбородько отримав травму і наставник Олександрії Шаран виконав вимушену заміну – Безбородька замінив Устименко. То ж тренерський штаб господарів продовжив грати зі схемою у два нападника.

На 34-ій хвилині матчу у складі Олександрії травмувався ще і Гордієнко – його замінив Банада. А через чотири хвилини господарі подвоїли рахунок. Сітало заробив штрафний, а Третьяков пробив над стінкою гравців суперника. Наприкінці першого тайму матчу загострював гру Мірошніченко, але пробив трішки не влучно.

На старті другого тайму матчу Устименко мав шанс збільшити рахунок, але не вдалося. Молодий нападник не влучив у створ воріт Сарнавського. А на 60-ій хвилині після подачі зі штрафного Банада поцілив у стійку воріт – першим на добиванні був Лучкевич, який пробив паралельно воротах – м’яч від Сватка залетів у сітку воріт гостей – 3:0.

На 68-ій хвилині матчу Лучкевич забив гарний гол у ворота гостей. А через 10 хвилин гості забили гол престижу – Адамюк поцілив у ближній кут воріт Білика- 4:1. Далі тренерський штаб господарів провів три заміну, на полі не залишивши жодного нападника. Олександрія намагалася втримати даний рахунок. То ж у підсумку матч завершився впевненою перемогою Олександрії.

ФК Олександрія – СК Дніпро-1 – 4:1 (2:0) (Безбородько, 3; Третьяков, 38; Сваток, 60 (авт); Лучкевич, 68 – Адамюк, 78)

Олександрія: Білик – Пашаєв, Бабогло, Дубра, Мірошниченко – Лучкевич (Мишенко 82), Гречишкін, Гордієнко (Банада 35), Третьяков – Безбородько (Устименко 16, Грицук 83), Сітало (Довгий 82)
Дніпро-1: Сарнавський – Адамюк, Дуглас, Сваток, Дубінчак – Батагов (Булеца 46), Кравченко – Тейлор (Назаренко 65), Ді Франко (Вакулко 90), Цуріков – Довбик (Чичиков 71)
Попередження: Сітало 26, Банада 78 – Дубінчак 19, Адамюк 25, Цуріков 56, Сваток 63.