26 серпня 2019, понеділок

Футбольна сенсація: команда з Кіровоградщини вийшла у фінал Кубку України (ВІДЕО)

Команда з Петрового “Інгулець” перемогла у матчі із луганською  “Зорею” з рахунком  2:1, інформує Златопіль.

Це сенсаційна подія в історії українського футболу, коли команда з Першої ліги увійшла до фіналу Кубка України.

“Інгулець” став сьомим клубом в історії Кубку України, який в півфіналі представляв не елітний дивізіон.

Ні статусним “Волині” з “Карпатам”, ні “Севастополю” з “Миколаєвом”, ні друголіговим “Дніпру-1” зі “Славутичом” не вдалось зробити останній крок до вирішального матчу. Команда з Петрового стала першовідкривачем, написавши главу в історії українського футболу, співставну за своєю масштабністю з перемогою “Ворскли” у 2009-му, чи навіть “Таврії” в 1992-му.

Перебіг матчу:

На 15-й хвилині Інгульцю вдалося відкрити рахунок: Балан прорвався по правому флангу в штрафну суперника і віддав пас на Запорожця, який переправив м’яч у кут воріт Зорі.

Після пропущеного гола луганчани відразу побігли відіграватися, але пропустили. На 39-й хвилині Інгулець створив ще одне диво: Антон Щедрий зі стандарту навісив у воротарський і м’яч, перелетівши через всіх футболістів, відбився від газону і влетів в сітку.

На першій доданій до першого тайму хвилині Зорі вдалося відіграти один м’яч: Євген Чеберко пробив по воротах з близької відстані і м’яч після рикошету від захисника залетів у ворота. Зоря в другій 45-хвилинці намагалася забити, але вдала гра голкіпера і захисників не дозволили луганчанам цього зробити. Інгулець – перший фіналіст Кубка України 2018/19.