14 серпня 2020, п’ятниця

Футбольний клуб з Кiровоградщини здобув чергову перемогу (ВІДЕО)

У матчi 22-го туру Першої лiги петрiвський Iнгулець вдома приймав краматорський Авангард.

Про це повiдомляє Спортивеа Кiровоградщина, iнформує Златопiль.

Гра мала розпочатися о 18:30. Але її було перенесено на двадцять хвилин пiзнiше. Аналiзуючи стартовий склад петрiвської команди помiчаємо, що до складу пiсля травми повернувся центральний захисник Павлов. Семенко цю гру пропускав через дисквалiфiкацiю. Також варто вiдзначити, що з перших хвилин вийшов герой останнiх матчiв Iнгульця Мiшуренко. Повернувся до основи Бартулович – натомiсть у запасi залишився Загальський.

На шостiй хвилинi матчу контратаку провели господарi – Козак реалiзував вихiд один на один з голкiпером. Олександру асистував Сiтчiнава. Схоже дався взнаки гостям пiзнiй приїзд на гру у селище Петрове. А на 21-iй хвилинi матчу пiсля подачi з правого флангу атаки Мiшуренко ударом головою подвоїв рахунок. Варто вiдзначити передачу Запорожця.

У серединi першого тайму небезпечно по воротах Шуста пробивав Кiрiєнко – м’яч пролетiв поруч зi стiйкою ворiт. Через двi хвилини Козак мав ще одне побачення з голкiпером суперника – цього разу вiн не зумiв переграти Денчука. А на 31-iй хвилинi з меж штрафного майданчику Сiтчiнава пробив вище ворiт.

А на стартi другого тайму матчу господарi збiльшили рахунок до розгромного – вiдзначився Сiтчiнава. А на 63-iй хвилинi матчу пiсля передачi Собка з флангу Матяж один гол вiдiграв. А наприкiнцi зустрiчi Мурза встановив рахунок 3:2.

У наступному турi, 11 липня, Iнгулець у Луцьку зустрiнеться з мiсцевою Волинню.

Iнгулець – Авангард – 3:2 (2:0) (Козак, 6; Мiшуренко, 21; Сiтчiнава, 48 – Матяж, 63; Мурза, 90)

Iнгулець: Шуст, Запорожець, Мiшуренко, Козак (Коваленко, 53), Бартулович, Кучеренко, Павлов, Балан, Сiчiнава, Лупашко, Синьогуб

Авангард: Денчук, Воробей (Собко, 51), Мiрошник, Савiн, Сухаров, Сеницький, Полюлях (Дедяєв, 28), Лобов, Нехтiй, Матяж, Кiрiєнко (Сидоренко, 61).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Футбольний клуб з Кiровоградщини очолив турнiрну таблицю Першої лiги

Футбольний клуб з Кiровоградщини здобув чергову перемогу (ВІДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований