05 липня 2020, неділя

Голкіпер родом з Кіровоградщини розповів про настрій перед наступним матчем з Люксембургом

Голкіпер збірної України, вихованець кропивницького футболу, Андрій Пятов поділився враженнями від перемоги над збірною Сербії, атмосфери на трибунах у Львові і розповів про настрій у команді напередодні поєдинку із Люксембургом.

Про це повідомляє Спортивна Кіровоградщина, інформує Златопіль.

– Якби перед матчем мені сказали, що буде 5:0, я б не повірив. Але по самій грі, по тій динаміці від перших хвилин зустрічі, за обсягом роботи, що ми виконували на полі, мабуть, підсумок заслужений. Мені здається, ми могли ще кілька разів скористатися своїми моментами і рахунок був би і ще більшим.

– Гра складалася за вашим сценарієм?

– Самі розуміємо, що практично ідеально виконали установку тренера. Відмінно підготувалися тактично і фізично чудово виглядали. Суперник давав нам вільні зони. Я просив хлопців, щоб не втрачали м’яч на їхній половині. У Сербії атакувальна тактика була, за якої вони могли тікати в контратаку. Дуже добре, що ми завершували всі свої атаки ударами і не давали противникові провести контратаку. Вважаю, переграли сербів повністю.

– Як атмосфера на «Арені Львів»? Вам допомогли трибуни?

– Наша перемога – заслуга вболівальників. За такої підтримки ти просто не помічаєш, як ноги несуть уперед. Низький уклін уболівальникам. Завжди приємно грати у Львові. Знаємо, як тут люблять збірну.

– Який настрій у команді перед матчем із Люксембургом?

– Настрій гарний. Зараз головне – відновитися, щоб підійти до поєдинку в найкращих кондиціях. Важливо, щоб усі були здорові, щоб була присутня конкуренція і Андрій Миколайович поламав голову, кого випустити. Усі мотивовані й налаштовані взяти максимум очок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Півзахисник збірної України з Кіровоградщини відзначився у матчі з Сербією (ВІДЕО)

Голкіпер родом з Кіровоградщини розповів про настрій перед наступним матчем з Люксембургом
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований