13 червня 2021, неділя

Голова фракції ВО “Батьківщина” на Кіровоградщині власним прикладом закликав не боятися щеплень від COVID-19

Голова фракції ВО “Батьківщина” на Кіровоградщини, депутат обласної ради Олександр Чорноіваненко вакцинувався від коронавірусу.

Про це Олександр Чорноіваненко повідомив на власній сторінці у Фейсбук, передає Златопіль.

За словами депутата, на вакцинацію він зареєструвався через додаток “Дія” та в порядку черги отримав запрошення на щеплення.

“Хочу сказати, що на цей крок я пішов свідомо і не жалкую, адже я розумію, що таким чином я захищаю не тільки себе, а й людей, які мене оточують. Я переконаний, що саме такі методи профілактики хвороби є дієвими і завдяки ним, ми вже незабаром зможемо жити вільним життям, без захисних масок, локдаунів та дистанційної роботи. Безумовно, як показав мій досвід, вакцину може отримати кожен охочий ставши в чергу через додаток “Дія”. Це працює!”, – пише політик.

Очільник “Батьківщини” в області також закликав всіх жителів Кіровоградщини не боятися вакцинуватися.

“Користуючись нагодою, хочу звернутися до всіх жителів Кіровоградщини, не бійтеся вакцинуватися, не ведіться на дезінформацію та інформаційні провокації і пам’ятайте, що щеплення робляться вакциною, яка пройшла відповідну реєстрацію та перевірку. Ваше здоров’я у ваших руках. Бережіть себе та своїх рідних!” – додав Чорноіваненко.

Голова фракції ВО “Батьківщина” на Кіровоградщині власним прикладом закликав не боятися щеплень від COVID-19
1 голос[ів]

Посівний матеріал, ЗЗР, мікро та мінеральні добрива від Агроімпульс

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований