22 вересня 2020, вівторок

Голова Кіровоградської обласної ради привітав школярів з Днем знань (ФОТО)

Голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко привітав учнів Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату з Днем знань.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Також, очільник облради ознайомився з програмою “Безпечна школа”, яку впроваджують у закладі, та з обладнанням, що закупили протягом останього часу.

За словами керівництва ліцею до “Безпечної школи” входять: система відеоспостереження, система чіпів, температурний скринінг, дезінфектори, тощо.

Серед новітніх технологій, які покликані полегшити процес навчання як для дітей так і для вчителів, у закладі наразі діятиме електронний щоденник, який дасть можливість батькам бачити успішність своїх дітей у будь-якому місці з доступом до інтернету.

Також у закладі облаштували сучасний кабінет фізики, у якому знаходиться не лише інтерактивна дошка, а й комп’ютер з великим екраном, на якому наочно транслюються різні фізичні явища.

Для дітлахів же на кожній парті знаходиться планшет та пристрій для вимірювання різноманітних фізичних явищ, таких як температура, звук, світло, тощо.

Слід зазначити, що наразі у закладі навчаються близько 1300 учнів з різних районів Кіровоградщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат отримає новий корпус

“Від імені депутатського корпусу обласної ради хочу вас привітати з першим днем нового навчального року. Бажаю успіхів і нехай ті мрії, які у вас є обов’язково здійсняться. Зі свого боку ми, дорослі, зробимо усе необхідне, для вашого якісного навчання”,- наголосив у вітальному слові Олександр Чорноіваненко.

Голова Кіровоградської обласної ради привітав школярів з Днем знань (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований