22 жовтня 2019, вівторок

Голова обласної ради назвав завдання в галузі охорони здоров’я на Кіровоградщини у 2019 році

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко під час щотижневої апаратної наради зазначив, що завданням у галузі охорони здоров’я у 2019 році буде створення єдиної диспетчерської служби

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської облради, інформує Златопіль.

У ході наради очільник обласної ради зазначив, що в минулому році обласні заклади охорони здоров’я мали потужні позитивні зміни, проте вже поставлено нові завдання на 2019 рік.

– Наприкінці 2018 року, спільно з журналістами, ми оглянули результати копіткої роботи з реформування обласних закладів медицини. Також минулого року проведено серйозну роботу з переходу установ охорони здоров’я в статус некомерційних підприємств. У 2019 році одне з найважливіших завдань – створення єдиної диспетчерської служби, – наголосив Олександр Чорноіваненко.

За його словами, депутати обласної ради та представники департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації ознайомилися з досвідом роботи єдиної диспетчерської служби галузі охорони здоров’я у Івано-Франківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині авіатори провели тренування з бойової готовності (ФОТО)

Олександр Чорноіваненко зазначив, що досвід нами буде впроваджено на Кіровоградщині, що дасть можливість об’єднати заклади медицини всіх рівнів у єдиний інформаційний простір й дозволить, як покращити якість надання медичних послуг, так і зекономити бюджетні кошти.

Голова обласної ради назвав завдання в галузі охорони здоров’я на Кіровоградщини у 2019 році
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований