28 лютого 2020, п’ятниця

Голову Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка нагородили подякою (ФОТО)

Голову обласної ради Олександра Чорноіваненка нагородили Подякою Кіровоградської обласної Федерації Таеквон-До.

Про це повідомляє прес-служба облради, інформує Златопіль.

Відбулася зустріч голови обласної ради Олександра Чорноіваненка з призеркою Чемпіонату світу з Таеквон-До, кандидатом у майстри спорту Лілією Діордієвою та її тренером, президентом обласної Федерації з Таеквон-До, Ігорем Зюнзею.  Спортсменка нещодавно повернулася зі змагань з Греції, де стала бронзовою призеркою. Загалом у Лілії Діордієвої більше 100 нагород різного гатунку. 

У ході спілкування голова обласної ради Олександр Чорноіваненко привітав Лілію Діордієву з перемогами, поцікавився проблемами, з якими стикається молода спортсменка, та дізнався про її плани на майбутнє.

“Кожна перемога спортсменів – привід для гордості, адже це й перемога всієї країни, –– зазначив Олександр Чорноіваненко”.

У свою чергу Ігор Зюнзя висловив подяку голові обласної ради за допомогу та вклад у розвиток Таеквон-До в Україні та Кіровоградській області і вручив нагороду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні таланти з Кірoвoградщини стали призерами Всеукраїнськoгo кoнкурсу (ФOТO)

На завершення зустрічі Олександр Чорноіваненко побажав Лілії Діордієвій здоров’я, нових перемог у спорті і в житті, наполегливості у досягненні результатів і підкоренні нових спортивних висот.

Голову Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка нагородили подякою (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований