24 січня 2022, понеділок

Гороскоп на 03 березня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні Овни опиняться в інтригуючій атмосфері, яка пробудить у них ті чи інші спогади. День може оживити пам’ять про подорож, навчання, про часи свободи та невизначеності. Ймовірні зустрічі зі шкільними друзями, колишніми попутниками або сусідами. Саме час зробити перерву в напруженому робочому графіку, щоб пройтися по місцях колишніх пригод або освіжити в пам’яті старовинні знайомства.

Тілець

Тільцям доведеться провести день в невизначеності. Зірки радять не квапити події, оскільки метушня зараз не обіцяє жодної користі. Не варто потурати випадковим примхам: через кілька днів з’являться нові примхи, ви почнете ясніше розуміти природу своїх бажань і побачите в новому ракурсі свою ситуацію. Має сенс утриматися від покупок, радикальних косметичних процедур та естетичних рішень.

Близнюки

Близнюкам сьогодні краще орієнтуватися на свої поточні дрібні потреби. Будувати плани небажано: у них буде багато від ілюзій і мало від реальності. Краще відкласти важливий незворотний крок, пов’язаний з відповідальністю, наприклад, вступ на посаду, підписання договору, вибір житла, професії. Корисно придивитися до обстановки, переосмислити сформовану ситуацію і свої можливості в ній.

Рак

В цю добу Ракам нелегко розібратися у своїх думках і почуттях, і так само складно зрозуміти до кінця чужі мотиви. Аж до ночі вам буде важко сконцентрувати увагу на тому, що для вас дійсно важливе. Перешкодою можуть стати сторонні думки і впливи. Не кращий день для роботи з документами, важливих зустрічей, поїздок. Краще шукати і накопичувати інформацію, а не аналізувати і структурувати її.

Лев

Сьогодні зірки радять Левам фізично і ментально розслабитися, не приступати до нового відповідального етапу складної роботи і не примушувати до цього інших людей. Якщо дозволяють обставини, краще провести цю добу в вільному режимі, з доступом до дружніх зв’язків. Перевагу зараз варто віддати забутим контактам: від старих друзів можна «заднім числом» дізнатися чимало цікавих подробиць.

Діва

Обстановка цієї доби навряд чи подарує Дівам визначеність. Якщо вам все видасться ясним, можете не сумніватися: це лише ілюзія. Будь-які впливи і результати зараз неміцні, ви або інші люди перебуваєте у фазі коливань і потребуєте погляду назад. Не варто прагнути до радикальних висновків і чіткого планування — краще вбирати інформацію і враження, збирати матеріал для роздумів.

Терези

Сьогодні зірки радять Терезам насолоджуватися спілкуванням з людьми і супутніми йому приємними дрібними моментами. Наприклад, легким фліртом і знаками уваги. Навіть давні принципові розбіжності у цю добу можна пом’якшити або дипломатично обійти. Невеликі непорозуміння будуть улагоджені швидко і безкровно, якщо ви обдаруєте співрозмовника частинкою своєї чарівності або дасте знати, що він вам симпатичний.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні не варто ставитися до чого-небудь занадто серйозно. На спілкування з людьми краще дивитися як на спосіб приємно згаяти час, а не як на спосіб пізнати істину. Однак варто брати на замітку моменти, які вас “зачепили”: не виключено, що вони закриють пробіли у вашій картині минулого, пояснять деякі загадкові події у вашому житті або допоможуть вам вловити сенс чужих натяків.

Стрілець

Сьогодні у Стрільців є шанс прославитися приємними співрозмовниками і компаньйонами. Щоб заслужити таку добру репутацію, вам не доведеться робити нічого особливого. Головний секрет успіху — менше говорити і більше слухати, але обов’язково давати зворотний зв’язок і ненав’язливо висловлювати симпатію. Для повноти результату, зірки радять вам не зачіпати фінансові теми і запитання офіційних зобов’язань.

Козеріг

Козерогам у цей день не варто ставити собі великих цілей. Не має сенсу вимагати повної самовіддачі і від інших людей, наприклад, від підлеглих чи рідні. По можливості, зірки сьогодні радять займатися тим, що корисне, приємне і не вимагає особливих зусиль. Інформаційний потік для вас в цю добу не дуже пізнавальний, багато розмов можна пропускати мимо вух або сприймати як фон.

Водолій

Водоліям варто подвоїти увагу до інформаційного фону: багато чого в ньому може безпосередньо торкатися їх особисто або подій, що відбувалися нещодавно. Не виключено, що сьогодні ви почнете одержувати додаткові відомості на тему, що цікавить вас. Може з’явитись ще одна зустріч з потрібними людьми, повторна поїздка по маршруту, що вас вабить. Є надія відновити романтичний контакт, листування.

Риби

Рибам сьогодні знадобляться товариськість і сприйнятливість, але варто уникати довірливості, балакучості і відвертості. Не найкращий момент для сповіді, надсилати листи, промови на нараді: вас може підвести логіка. Ви ризикуєте так і не сказати головного, залишитися не почутими співрозмовниками і не зрозумілими навіть близькими людьми. І нові ідеї, і спогади вам поки краще відправити на переробку.

Джерело:  Ukr.Media

Гороскоп на 03 березня 2020 для всіх знаків Зодіаку
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований