24 січня 2022, понеділок

Гороскоп на 04 березня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Овнів сьогодні мобілізує на дії гострий конфлікт або термінова справа. Багатьом Овнам доведеться маневрувати між двома цілями, насилу утримуючи баланс. Зростають ризики. Можливий конфлікт в ході боротьби за життєво важливий проект, ресурс або територію. Емоційну іскру і конкретний мотив вам може дати сім’я, побут, житло, професія, бізнес, кар’єра. Захист всюди доречніший нападу, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільцям не варто боятися клопотів, вони пов’язані з позитивною зміною. В умовах швидкого вибору краще не боятися чимось жертвувати: таке вкладення окупиться. День змусить активніше взаємодіяти з друзями, колегами, ріднею чи сусідами. Можливо, вам доведеться змінити режим спілкування або поїздок, присвятити ще трохи часу незавершеній справі або зв’язкам. Не виключене термінове відрядження.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам варто конкретизувати приводи для спілкування та поїздок. Корисно проявити побільше господарності, зайнятися будинком, бізнесом, заробітком. В угодах важливо врахувати частку податків та інших обов’язкових платежів: якщо вона велика, то зведе до нуля ймовірну вигоду. Доброю новиною може стати можливість продовжити навчання, повторити поїздку, продовжити приятельське спілкування на відстані.

Рак

Сьогодні у Раків загостриться інтуїція, зросте розуміння своїх справжніх потреб та розстановки сил у відносинах. Відповідний момент для усвідомлення своїх пріоритетів, захисту життєво важливих інтересів. Можливий конфлікт з конкурентом, ключовим партнером, батьками, начальством, носієм влади. Якщо війна загрожує затягнутися, не варто зволікати з підготовкою лінії оборони, наприклад, пошуком друзів.

Лев

Левам сьогодні краще бути в тіні, керуючись правилом «береженого Бог береже». Закритий спосіб життя необхідний, якщо ви потребуєте захисту, лікування, кваліфікованої допомоги, або ваша робота пов’язана з таємницею. Важливий дім або інший притулок. Послуги і підтримку краще шукати у надійних людей: родичів, професіоналів, довірених осіб. Можна зайнятися ремонтом, профілактикою систем безпеки.

Діва

Для Дів сьогодні важливі взаємини з однодумцями, а також з сім’єю або співвітчизниками, земляками. Командний дух, об’єднання зусиль, розвиток колективного задуму і захист загальних інтересів стануть центральною темою дня, якщо ви втягнуті в довгостроковий проект разом з друзями і близькими людьми. Прогрес у спільній справі призупиниться, доки не обговорені нововведення та не врахований досвід минулого.

Терези

День значущий для Терезів, які будують кар’єру або хочуть бути господарями становища в будинку. Їм доведеться зайняти жорстку і часом двоїсту позицію, слідувати сімейному або професійному обов’язку. При цьому їх може переграти більш сильний супротивник: впливова фігура, активний і хитрий партнер. Якщо боротьба не для вас, піти з-під удару допоможуть нові можливості, наприклад, зміна фінансової схеми.

Скорпіон

Цей день дозволяє Скорпіонам діяти впевнено і жорстко. До того ж, багато Скорпіонів будуть скритними, що дасть їм зайву перевагу на будь-якому «полі брані». Ще одним бонусом від долі стане удача, яка може прийняти різні форми, залежно від особистих обставин. На вашій стороні може виявитися закон, далекий друг, впливова особа, правда чи саме небо. Можливий успіх за кордоном.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям важлива безпека. Зірки радять думати про неї в будь-якій ситуації, але особливо у справах, пов’язаних з бізнесом, фінансами, сім’єю або територією. Це не той день, коли ви можете думати лише про свою вигоду. Необхідно піклуватися про близьких, захищати спільні ресурси, платити податки, гасити борги, бути вдячними за інвестиції в ваші проекти або робити внески в «загальний котел».

Козеріг

Сьогодні зірки радять Козерогам з обережністю застосовувати силу, як духовну, так і фізичну. У разі загроз, не варто перевищувати межу необхідної оборони, краще зробити нестандартний «хід конем» і піти з бою. Однак ви будете у своєму праві активного захисту, якщо хтось вирішив зазіхнути на вашу територію. При цьому важливо добре володіти обраним видом зброї, інакше вона обернеться проти вас.

Водолій

Сьогодні Водоліям краще заглибитися в роботу. День може принести додаткові клопоти, не залишити часу для розмов і роздумів. Термінові справи небезпечно відкладати «в довгий ящик». Не варто ухилятися від неприємних занять (прибирання, ремонту, метушні з вихованцями) і від болісних лікувальних процедур. Небажано відмовляти в допомозі тим, хто її потребує, особливо, якщо це ваш прямий обов’язок.

Риби

Цей день дасть Рибам напрямок, важіль і опору. Якщо ви заплуталися в потоці зовнішньої інформації або на власних відчуттях, найбільш вдалим виходом стане примусова пауза в тупикових роздумах. Вивільнену енергію зірки радять спрямувати на конкретні дії (бажано, з елементом творчості і самовираження). Не виключено, що ви ввійдете в смак і зробите вдвічі більше запланованого.

Джерело: Ukr.Media

Гороскоп на 04 березня 2020 для всіх знаків Зодіаку
1 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований