24 січня 2022, понеділок

Гороскоп на 05 березня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Овен

У Овнів сьогодні напружений, але потенційно результативний день. Саме час ще трохи попрацювати на благо родини, батьківщини або кар’єри. Почавши щось, вам доведеться йти до кінця, зате результат порадує вас своєю наочністю. «Краєм ока» вам варто стежити за фінансовою ситуацією: вона не така вже погана. Якщо останнім часом ви цілеспрямовано працювали, вас чекає несподівана приємна віддача.

Тілець

Тільцям день додасть позитивного настрою. Починання принесе результат, причому ефект може бути несподіваним і наступити трохи раніше, ніж ви думали. У вас з’являється перевага у вигляді особистого шарму, зростає загальна успішність. Оточуючі, включаючи рідню, охочіше йдуть вам назустріч. В допустимих межах, не варто боятися ризикувати — наприклад, заперечувати сильним світу цього або змагатися з ними.

Близнюки

Близнюків цей день спокушає марнотратством. Вам стане важче економити, дотримуватися правил обережності, лімітів, дієти. Може з’явитися тяга до дорогих покупок, ризикованих великих операцій, екзотичних або занадто калорійних страв. Ризик і розмах виправдані, поки ви залишаєтеся в межах розумного — наприклад, не перевищуєте рамок відведеного вам бюджету або оптимальний добовий калораж.

Рак

Сьогодні Ракам не варто без причини вести себе зухвало, але можна і треба відстоювати свої права (в законних межах). Багато Раків можуть опинитися в ситуації явної нерівності, але зірки не радять складати зброю раніше часу. У тупиковій ситуації знайдеться несподівано простий вихід. Є надія на сюрприз, підтримку друзів, симпатію з боку команди, вирішення проблеми через краудфандинг.

Лев

Сьогодні у Левів насичений день, але лише за умови свідомої працьовитості або в складних обставинах. Якщо ситуація критична, у багатьох Левів буде спокуса імітувати бурхливу діяльність, обманюючи або себе, або інших. Бажано створити потрібний настрій і зануритися в роботу, як в медитативний процес. Проявляти ініціативу, афішувати свої дії і їх результати не рекомендується.

Діва

Сьогодні Дівам доведеться підкоритися духу колективізму і безкорисливо служити спільній справі. Навряд чи вам вдасться піднятися на керівні позиції — швидше, ви будете змушені змиритися зі своїм підлеглим становищем. Зате у вашому розпорядженні опиняться знайомі інструменти, ніхто не завадить вам застосувати свою майстерність і зайвий раз переконливо продемонструвати команді свою незамінність.

Терези

Сьогодні Терезам не вдасться довго займати двоїсту позицію. Шальки терезів неодмінно повинні схилитися в ту або іншу сторону, причому ви будете зобов’язані підтвердити це відповідними діями. День буде спокійним лише в тому випадку, якщо ви знайшли для себе несподівану безпечну нішу або заздалегідь пішли від боротьби. Якщо ви вже втягнуті в події, вам доведеться випити чашу до дна і виконати свій обов’язок.

Скорпіон

Для Скорпіонів це день продуманих пригод. Якщо ви довго збиралися з духом перед небезпечним заходом, пора дати йому хід. Високі шанси взяти реванш у колись програній справі і знову повірити у свою місію. Можна покластися на долю: навіть далеко від дому вас чекає підтримка. Важливо поменше говорити, діяти цілеспрямовано і у відведених межах. Нових доріг і нових справ краще уникати.

Стрілець

Сьогодні зірки радять Стрільцям з однаковою ретельністю оберігати особисті і загальні ресурси, чи то гроші, речі чи володіння. Всі фінансові і майнові питання краще вирішувати у вузькому колі, між «своїми людьми». Варто поставитися серйозніше до нюансів, пов’язаних з кредитами, податками, спадщиною минулого. Перевагу краще віддати стратегії, небажано працювати з документами і вести переговори.

Козеріг

Козерогам сьогодні потрібна чуйність, делікатність. Трансльований вами настрій буде зчитуватися швидше словесних аргументів. Діалог аж до ночі залишиться «тонкою субстанцією», не в ваших інтересах перетворювати його в хрестовий похід за вашу особисту віру. Не варто пригнічувати оточуючих авторитетом, відштовхувати їх від себе запалом і непримиренністю. Якщо ви запальні, остерігайтеся рукоприкладства.

Водолій

Для Водоліїв день стане напруженим, буде пов’язаний з відповідальністю або співпереживанням. Навіть в повсякденних заняттях потрібна самовідданість, діяльна турбота. Привід для тривог і турбот може дати здоров’я. Важливо виправляти помилки і доводити до кінця старі справи, особливо, якщо ви звільняєтеся або закриваєте проект. Якщо на вас працюють інші, стежте, щоб поставлене завдання було їм по силам.

Риби

Сьогодні Рибам по душі заняття, які їх надихають і не блокують їх потяг до самореалізації. Ви можете зайнятися своїм особистим проектом або відчути причетність до спільної справи через участь у колективній акції. Враховуйте морально-духовний аспект обраного завдання: воно повине бути співзвучне вашим переконанням. Поруч з вами може з’явитися новий друг або об’єкт симпатії. Можливий новий імпульс в любові.

Джерело: Ukr.Media

Гороскоп на 05 березня 2020 для всіх знаків Зодіаку
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований