28 січня 2020, вівторок

Гороскоп на 14 лютого для усіх знаків зодіаку

Овен

Овни проведуть день в атмосфері інтригуючої недомовленості, яка буде підживлювати їхній романтичний настрій, посилювати цікавість або розширювати горизонти. Це вдалий момент для контактів, підтримки дружніх зв’язків. Поряд з хвилюючими, але поточними новинами, вашої уваги заслуговують більш серйозні тенденції. Пора міняти образ дій, наприклад, задуматися про інше джерело доходу.

Тілець

Тільців день схиляє надавати надто багато значення дрібницям, тоді як в полі зору повинні перебувати доленосні зміни. У стратегічних питаннях вам зараз небезпечно покладатися на випадок і пускати події на самоплив. Немає підстав турбуватися про сердечні справи, тут цілком можна довіритися долі. Важливіше усвідомити свої нові потреби, оцінити ймовірні навантаження і ступінь своєї витривалості.

Близнюки

Сьогодні Близнюки хочуть справити враження і це їм вдається. Зірки радять бути уважнішими і проявити максимальну гнучкість, щоб разом з непідробним інтересом до своєї персони не спровокувати таємні підозри на свою адресу або не викликати в оточуючих посмішку. Важливо правильно вибирати партнера і коло спілкування, ставити собі реалістичні цілі і не намагатися ввести кого-небудь в оману.

Рак

Сьогодні Раки ризикують заплутатися в потоці інформації, особливо, якщо він складається з натяків, пліток, неоднозначних суджень, двозначних пропозицій. День спокушає тлумачити багато що в позитивному ключі, закривши очі на сумнівні нюанси. Пролити світло на туманне питання допоможе думка друга, але це має бути людина, якій ви довіряєте. Небажано заводити міцні зв’язки, відправлятися в шлях.

Лев

Левів сьогодні супроводжує легковажний або романтичний настрій, викликаний ситуацією. Якщо довіритися йому повністю, майбутнє постане в неправдивому світлі. Бажано знайти баланс між приємними втішними фантазіями і тверезим поглядом на життя, особливо, якщо мова йде про кар’єру, гроші, бізнес. Не варто слухати “друзів”, що пропонують вам проігнорувати реальність і забутися в солодких мріях.

Діва

Дівам сьогодні важливо не переоцінити значимість моменту, правильно побачити “стелі” своїх і чужих повноважень. Перспективи дуже сприятливі, якщо ви реаліст, а ось завищені очікування пізніше можуть призвести до розчарування. Найбільші труднощі чекають навіюваних, залежних, вразливих і інфантильних Дів-ідеалістів, не здатних відкалібрувати свої можливості, запити і світогляд.

Терези

Сьогодні Терези не схильні ставити перепони польоту своєї фантазії, але це може зробити саме життя. Якщо не можна забути про борг, покинути насиджене місце і відвідати інші краї, ніщо не заважає вам відправитися в бажану подорож подумки або віртуально. В реальний вояж відправлятися не варто: можливі проблеми. Це прекрасний день, якщо ви хочете налагодити зв’язок з далеким другом, відсутніми дітьми.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам відмовитися від зацикленості на своїх емоціях і ставитися до всього простіше. Корисно відкинути помилковий страх і глянути на ситуацію в різних ракурсах. Але це вірно лише для легких хвилинних сюжетів. Небезпечно спокушати долю, проявляти безпечність та рити собі яму на майбутнє, якщо справа стосується дружби, шлюбу, партнерства, чи є загроза загострення конкуренції або ворожнечі.

Стрілець

Стрільцям сьогодні важливо бути гнучкими співрозмовниками. У діалозі краще триматися демократичного дружелюбного тону, не повчати “зверху” і нікого не обманювати, особливо, найбільш близьких людей. Не варто і роздавати забагато обіцянок: якщо ви щось забудете або щось наплутаєте, це позначиться на вашій репутації або на стосунках з родиною. Не варто оформляти договір про житло або сферу впливу.

Козеріг

Козерогам не варто реагувати на інформаційний шум цієї доби. Романтика, інтрига, загальний легковажний настрій сьогодні лише збивають з пантелику. Гарячі новини дня завтра втратять для вас значення, зате не зникнуть хороші довгострокові тенденції, в тому числі, у вашому особистому житті. Приємна новина: частка ваших проблем втрачає актуальність, а частина відстрочених планів нарешті близька до втілення.

Водолій

Сьогодні Водолії знайдуть щось хороше в будь-якому повороті подій. Ви можете знайти друга, блиснути ораторським або епістолярним талантом, креативністю, ерудицією. Комунікабельність стане досить виграшною якістю, якщо мова йде про флірт, творчість, спілкування з дітьми. На цьому тлі будуть простіше сприйматися нові непрості довгострокові тенденції, наприклад, пов’язані з житлом, сім’єю або бізнесом.

Риби

Сьогодні у Риб велике бажання виговоритися або дізнатися якомога більше відомостей відразу. Ваш інтерес може підігрівати домашня обстановка або загальний інформаційний фон. Зірки підказують, що це не найкращий день для поспіху, ментальних і емоційних перевантажень. Незабаром вам трапиться більш зручний випадок, при цьому частина питань стане неактуальною, а деякі відповіді прийдуть до вас автоматично.

Джерело: Ukr.Media

 

Гороскоп на 14 лютого для усіх знаків зодіаку
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований