07 квітня 2020, вівторок

Гороскоп на 2 квiтня 2019: прогноз для всiх знакiв Зодiаку

Сьогоднiшнiй ранок може початися з неприємних турбот або важливого завдання, яке вплине на ваше майбутнє. Вiрогiднi проблеми у комунiкацiї з людьми, сварки та конфлiкти. Вихiд з ситуацiї знайдеться швидше, якщо мислити креативно.

Овен

Ви раптово вiдкриєте внутрiшнє, а можливо, й зовнiшнє багатство. У вашому життi трапляться змiни, вiдбудеться несподiвана зустрiч, пiсля якої ви виявите в собi здiбностi, про якi не знали ранiше, новi можливостi зростання i розкриття особистостi.

Телець

Ви повиннi усвiдомити, що справдi щасливi. Ваше оточення чудове, а вiрний супутник життя вже бiля вас. Сьогоднi можлива нова i свiтла смуга в старому союзi. Вiдкрийте один в одному невiдомi ранiше духовнi багатства.

Близнюки

Якщо у вас є рiшуче, навiть рiзке бажання припинити роботу, звiльнитися з посади, розстатися з колишньою дiяльнiстю, добре все обдумайте. На практицi ви можете перейти на нове мiсце, проте чи це буде на краще?

Рак

Сьогоднi Зорi вiщують вам позитивнi змiни у роботi: успiх у бiзнесi або гарний прибуток, можливо, престижну i високооплачувану посаду. Ви витримаєте цей iспит. Зараз у вас високий професiйний рiвень, творчий пiдйом, що принесе задоволення вiд роботи.

Лев

Сьогоднi Зорi вiщують вам позитивнi змiни у роботi: успiх у бiзнесi або гарний прибуток, можливо, престижну i високооплачувану посаду. Ви витримаєте цей iспит. Зараз у вас високий професiйний рiвень, творчий пiдйом, що принесе задоволення вiд роботи.

Діва

Вам варто пiдвести риску пiд своїм минулим. Це можуть бути як окремi уявлення i переконання, так i свiтогляд в цiлому. Тiльки не поспiшайте зi своїм рiшенням, адже можете вiдмовитися вiд чогось важливого. Не проходьте повз цiнний життєвий урок. Ви можете опиратися йому тiльки тому, що вiн суперечить вашим колишнiм поглядам, але не варто.

Терези

На вас чекає небезпечна криза: розрив непотрiбних, поганих зв’язкiв. Також ви часто слухаєте розум, щоб придушити свої почуття, але цим самим ви вiдмовляєтеся вiд чогось цiнного, ризикуєте зруйнувати добрi людськi стосунки.

Скорпiон

Не хвилюйтеся, але Зорi вiщують вам завершення, кiнець чогось. Iнодi кiнець буває насильницький й наступає невчасно. Це подекуди супроводжується важкими й болючими переживаннями, але й символiзує силу розуму, який вирiшив пiдвести риску пiд чимось. Це важливий момент у вашому життя, який збагатить вас духовно. Так чи iнакше, гiркий момент мине, а життя триватиме.

Стрiлець

Проведiть сьогоднiшнiй день у напрямку налагодження внутрiшньої гармонiї, м’якостi, яка свiдчить про гнучкий розум. Ви вiдкритi до нового та легкi на пiдйом, ваша гордiсть дає велику внутрiшню силу, але робить вас уразливими для критики та зауважень. Головне для вас – не втекти у свiт iлюзiй.

Козерiг

Ви прагнете до незалежностi та самостiйностi. Ви вiдкритi до нових контактiв, готовi взятися за новi великi завдання й сил на це цiлком вистачить. Сьогоднi все сприяє тому, щоб ви з готовнiстю робили кроки до подальшого розвитку. Завдяки сьогоднiшнiм дiям ви зможете перейти на новий рiвень.

Водолiй

Сьогоднi у вас з’явилася сила, яка несе тепло та радiсть, смiливiсть та спрагу пригод. Вам бiльше не мають заважати роздуми та мiркування, не дозволяйте iншим вирiшувати. Ви готовi взяти свою долю у власнi руки й влаштувати життя так, як хочете самi. У вас вистачить для цього досвiду i незалежностi.

Риби

Для Риб сьогоднi – час розкриття здiбностей та взяття чергових висот. Ви вiдкритi до дiалогу, до вiльного обмiну думками та почуттями, що означає зав’язування нових контактiв або помiтне пожвавлення колишнього союзу.

Джерело: Радiо МАКСИМУМ

Гороскоп на 2 квiтня 2019: прогноз для всiх знакiв Зодiаку
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований