23 лютого 2020, неділя

Гороскоп на 25 березня 2019: прогноз для всіх знаків Зодіаку

Багатьом знакам варто бути гранично обережними, так як негативні вібрації будуть особливо сильними. 

Овен

День добре підходить для спілкування, як дружнього, так і на роботі. Постарайтеся призначити якомога більше зустрічей, які можуть позитивно позначитися на вашому настрої. Слід прислухатися до порад від більш досвідчених знайомих, вони допоможуть вам уникнути помилок.

Тілець

Зараз будь-яка дрібниця може вивести вас із себе. Постарайтеся заспокоїтися і не нервувати через дрібниці. Якщо не можете взяти себе в руки самостійно, випийте натуральні заспокійливі. Або навіть запишіться на прийом до психолога.

Близнюки

Ваша цілеспрямованість допоможе домогтися давно намічених цілей. Не зупиняйтесь, тоді зовсім скоро досягнете бажаного. Вам буде легко знаходити спільну мову навіть з тими, хто вам неприємний. Використовуйте це з розумом.

Рак

Зараз може здатися, що вам всі моря по коліно. Але це не зовсім так. Краще будьте обережні і не беріться за справи, в яких не впевнені на 100%. Припуститися помилки завжди простіше, ніж ліквідувати її наслідки.

Лев

Велика ймовірність суперництва з кимось, хто сильніший за вас. Наберіться терпіння, постарайтеся знайти союзників. На війні всі засоби хороші, але не дозволяйте собі підлість і підступність. Чесним шляхом ви зможете домогтися перемоги набагато швидше.

Діва

Якщо ви не хочете прислухатися до думки з боку, краще не беріться за важливі справи. Самостійно ви зараз тільки наламаєте дров. А ось з підтримкою зможете домогтися успіху. Командна робота завжди вимагає уважного ставлення до оточуючих.

Терези

У цей період близьким особливо потрібна ваша увага. Постарайтеся провести час з сім’єю, робота нікуди не втече. Якщо є невідкладні справи, виконайте їх, а вже потім повністю пориньте в домашні турботи і спілкування.

Скорпіон

Можливі суперечки і навіть конфлікти на фінансовому грунті. Також вам може здатися, що вас ніхто не підтримує. Згадайте про те, що близькі люди багато разів допомагали вам раніше, тому не можна засуджувати їх поведінку занадто критично.

Стрілець

Ви занадто серйозно ставитеся до дрібниць. Варто переглянути свою поведінку і подумати, чи нікого вона не ображає. Своїми змінами настрою ви легко можете поранити оточуючих. Ваш емоційний фон скоро вирівняється, а образи залишаться надовго.

Козеріг

Чималу кількість часу зараз займе вирішення побутових питань. Але ними потрібно зайнятися, так як інакше вони будуть постійно на вас тиснути. Краще завершіть заплановані справи перш, ніж візьметеся за щось нове.

Водолій

Ваша делікатність допоможе уникнути конфліктів зі співробітниками та близькими. Не варто занадто сильно напружуватися, даний період не принесе бажаних результатів, а сили будуть витрачені. Краще займіться справами, які не вимагають особливих моральних зусиль.

Риби

Не виключено, що ви закохаєтесь. Будьте обережні, але і не захищайте себе від приємних почуттів. Пам’ятайте, що ваші емоції повинні приносити вам радість, але при цьому не можна забувати про оточуючих і їх довіру.

Джерело: Апостроф

Гороскоп на 25 березня 2019: прогноз для всіх знаків Зодіаку
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований