20 листопада 2019, середа

Гороскоп на 7 березня для всіх знаків Зодіаку

 

Овен

Овнам не варто надавати значення ані своїм думкам, ані чужим словам. Мислення сьогодні забарвлене емоціями, привабливі ідеї та новини потребують підтвердження і перевірки. Не виключається проблема з логікою, плутанина з документами, дезінформація з-за кордону. Пам’ять може підвести, розігратися уява. Легко зробити помилку, працюючи з текстами, розрахунками. Небажані поспішні висловлювання, поїздки.

Тілець

В цю добу для Тільців зростає спокуса заглянути в майбутнє, вибудувати точний план. Однак картина прийдешніх подій напевно виявиться розмитою, ви можете заплутатися в варіантах і піти хибним шляхом. Як би ви не намагалися прорахувати все наперед, доля неодмінно зробить вам сюрприз. Єдине, в чому не може бути сумнівів – наближення досить серйозних оновлень вашого життя.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам варто бути вкрай обачними, щоб не заплутатися в павутині туманних обставин або власноруч сплетених мережах. Якщо ви не є неперевершеним майстром інтриги і господарем становища, вам краще скоротити активність до мінімуму, зокрема, відмовитися від інтенсивного спілкування. Варто всіляко уникати обіцянок від своєї особи і не надто довіряти чужим обіцянкам.

Рак

Сьогодні Ракам краще спрямувати свою увагу на нюанси. В першу чергу, це приховані деталі, неочевидні варіанти і інші моменти, які не лежать на поверхні. Важливо відокремити прикраси і фантазії від суті, розібратися в чужій промові чи обіцянці. Знадобиться інтуїція. Не варто заводити знайомства на перспективу, приступати до навчання або до оформлення документів на виїзд, вирушати в довгий шлях.

Лев

Сьогодні Левам хочеться вникнути в інтригуюче питання, особливо, якщо воно пов’язане з таємницею, безпекою, духовною або інтимною темою. Можливе бажання розібратися в чиїйсь брехні або фантазіях. Наплив спогадів і гра уяви здатні завести далеко. Якщо ви заплуталися і починаєте ходити по колу, краще припинити «глибоководне занурення», нехай ваше питання поки залишиться без чіткої відповіді.

Діва

Дівам сьогодні варто бути готовими до «труднощів перекладу» та інших проблем, викликаним непорозумінням. Причиною може бути взаємна або одностороння брехня, нещирість, непорозуміння, культурний або мовний бар’єр, таємниця з минулого. Якщо діалог зайшов у глухий кут, найкращий вихід – пауза, яка дозволить вам і співрозмовникові уточнити свої позиції. Можливо, перерва виявиться довгою і займе близько місяця.

Терези

Терезам не варто робити твердих висновків, пов’язаних з допомогою та послугами, діагностикою хвороб, дрібними службовими клопотами, повсякденними побутовими питаннями, турботою про тварин. Той, хто сьогодні дає підказку (обіцянку), незабаром може взяти свої слова назад. Краще не поспішати з записом на прийом до лікаря, з купівлею дорогих ліків, інструментів, підручних матеріалів, продуктів дієтичного харчування.

Скорпіон

В цей день зірки не рекомендують Скорпіонам віддаватися зайвим сумнівам. Занурюватися в ті чи інші роздуми варто в тому випадку, якщо це приносить вам задоволення або важливі нюанси. Наприклад, якщо вас надихають приємні спогади. Не варто питати чужої думки, поради: сьогодні ви потребуєте в них тільки для того, щоб отримати ще одне підтвердження своїм інтуїтивно правильних висновкам.

Стрілець

Стрільцям не варто вибирати цей день для прояснення істини або для того, щоб в точності донести свою думку. Якщо ви хочете щось приховати, момент вдалий, але стережіться, щоб не заплутали вас. Це не найкращий момент для домовленостей, особливо, пов’язаних з житлом, родиною, кар’єрою, навчанням, авторитетом, правами. Може зайти в глухий кут розмова з домочадцям, учнем, підопічним, власником території.

Козеріг

Козерогів чекає інтригуюча додаткова інформація з минулого. Щоб зрозуміти її сенс, вам доведеться «читати між рядків». Вашою помилкою може стати «пошук чорної кішки в темній кімнаті». Щоб не множити сутності, бажано відразу відсівати чутки, домисли та перебільшення. Це не найкращий день для комунікацій іноземною мовою, подорожей, початку навчання або листування, вибору попутників або маршруту.

Водолій

День підштовхує Водоліїв до дрібних помилок. Ви можете помилково викинути або забути щось потрібне, втратити гроші або «на емоціях» проговоритися про те, що було б етичніше приховати. Балакучість і неуважність позначаться на статусі або добробуті. Щоб уникнути прикрих помилок, сьогодні мало самоконтролю. Краще не братися за важливі справи і не спілкуватися з людьми, не присвяченими в ваші таємниці.

Риби

Сьогодні Риби потребують психічної та емоційної самодисципліни. В іншому випадку, хаос думкообразів віднесе вас в непотрібному напрямку і ви можете втратити здатність фільтрувати вхідний інформаційний потік. У підсумку, зросте ризик помилитися, заблукати, впасти в ілюзії або сумніви. У своє майбутнє ви ризикуєте перенести шкідливі кліше з минулого. Краще скасувати будь-які важливі комунікації.

Джерело: Ukr.Media

Гороскоп на 7 березня для всіх знаків Зодіаку
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований