У мiстi Кропивницький виявили 51-рiчного громадянина Азербайджанської Республiки, який нелегально проживає та ухиляється вiд добровiльного виїзду.
Про це повiдомляє Центрально-пiвденне мiжрегiональне управлiння ДМС, iнформує Златопiль.
14 лютого 2022 року iноземець прибув у справах в Україну. Своєчасно не залишив державу i набув нелегального статусу. У сiчнi 2023 року мiграцiйники вiдносно нього прийняли рiшення про примусове повернення до країни походження, яке вiн проiгнорував. А в лютому за вчинення крадiжки iноземного громадянина було засуджено до 5 рокiв позбавлення волi з встановленням iспитового строку тривалiстю 1 рiк, вiд якого його звiльнили у березнi 2024 року.
Фортечним вiддiлом ЦПМУ ДМС прийнято рiшення про примусове видворення громадянина Азербайджану, його притягнуто до адмiнвiдповiдальностi за ч. 2 ст. 203 КУпАП та накладено штраф у сумi 3400 грн.
Наразi мiграцiйники разом з працiвниками вiддiлу мiграцiйної полiцiї ГУНП в областi доставили iноземця до пункту тимчасового перебування iноземцiв та осiб без громадянства. Там вiн перебуватиме до вирiшення питання про його примусове видворення з України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У небi над Кiровоградщиною знищили ворожий безпiлотник
