07 травня 2024, вівторок

Хокеїст із Кропивницького виборов “золото” міжнародних змагань

Минулими вихідних у столиці Естонії проходили змагання одного з етапів Світового туру з хокею на столі “Кубок Таллінна – 2023”.

Про це повiдомляє Спортивна Кiровоградщина, iнформує Златопiль.

У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з 11 країн світу. Україну представляли вісім хокеїстів, серед яких троє кропивницьких спортсменів.

У напруженій боротьбі кропивничанин Євгеній Матанцев завоював золоту нагороду. Ще один представник обласного центру Дмитро Мармалюк посів почесне четверте місце. За підсумками зіграних етапів, що відбулися в поточному році, Євгеній Матанцев входить до чільної трійки лідерів міжнародних змагань з хокею на столі.

Тренує кропивницьких хокеїстів Володимир Куделя.

Попереду на спортсменів очікують виступи на чемпіонатах Європи та світу. Тож побажаємо хлопцям вдалих стартів!