06 липня 2020, понеділок

Хореограф з Кіровоградщини із зірковою партнеркою виконали пристрасне танго у «Танцях з зірками» (ВІДЕО)

Вчора, 25 серпня, в Україні відбулась довгоочікувана прем’єра розважального шоу “Танці з зірками 2019”. Цього року в проекті беруть участь 14 знаменитостей, які упродовж кількох місяців боротимуться за головний приз шоу – золотистий кубок.

У першому випуску “Танці з зірками 2019” на паркет зі своїми партнерами вийшли Володимир Остапчук, Михайло Кукуюк, Надія Матвєєва, Людмила Барбір, Олексій Яровенко та Ксенія Мішина, Даніель Салем, MARUV, Поліграф Шарікoff (Серьога), Анна Різатдінова, Олена Кравець, TAYANNA, Дзідзьо та Вікторія Булітко.

Як уже повідомляв сайт Златопіль у шоу бере участь хореограф з Олександрії Валерій Шохін, який разом з ведучою Надією Матвєєвою підкорюватиме паркет.

У першому ефірі пара танцівників виконали палке танго під пісню “Karl Jenkins – Palladio”. І хоч бали пара отримала невисокі, всього 17, але після цього танцю судді відзначили, що цей сезон буде найспекотнішим.

Так само високо виступ пари оцінили глядачі, про що говорять їхні коментарі під відео у Ютубі, де вони вважають виступ Валерія та Надії достойним гарних балів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хoреoграф з Кірoвoградщини візьме участь у шoу “Танці з зірками”

За словами Надії Матвєєвої в дитинстві вона відвідувала балетний гурток, але після кількох місяців викладач порадила більше не продовжувати навчання. Тому участь в проекті – це виклик для зірки. 

Єдиним неприємним моментом, який тривав упродовж всього виступу пари, було постійне нагадування про вік Надії Матвєєвої.

 

Хореограф з Кіровоградщини із зірковою партнеркою виконали пристрасне танго у «Танцях з зірками» (ВІДЕО)
5 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований