24 січня 2022, понеділок

Художниця з Кропивницького дарує людям свято (ФОТО)

Є такі “поціловані Богом” люди, які створюють навколо себе особливу атмосферу. І за що б така людина не взялася  – все в неї виходить прекрасно і святково. Саме про таку дівчину, яка вкладає краплинку душі у свої роботи, сьогодні розповідаємо на сторінках сайту Златопіль. Знайомтеся – художниця, майстриня, педагогиня Альона Філякова.

Іноді здається, що вона вміє з будь-чого змайструвати предмет мистецтва, а її малюнки, які прикрашають стіни, вітрини та предмети побуту, не можуть нікого залишити байдужими і притягують до себе погляди. А розписувати молода митчиня може все – одяг, посуд, навіть ялинкові прикраси. А ще малює чудові портрети. І вчить вона цим мистецьким “секретикам” своїх маленьких учнів – вихованців арт-студії “Совушка”.

Розписані різдвяно-новорічні вітрини, повз які багато хто проходить щодня – це витвір Альони.

 

Кореспондент: Ми бачили чудові святкові малюнки на вікнах магазинів, створені вашими руками. Як з’являться ідеї?

Альона Філякова: Надихає сама атмосфера свята. А ідеї це не лише моя, а наша із замовниками спільна робота. Ми об’єднуємо їхні та мої варіанти, я показую як це буде виглядати, тобто роблю візуалізацію, і тоді ми вже вирішуємо яким буде кінцевий варіант.

Кор: А буває таке, що замовник говорить що хоче тільки так, наприклад «хочу Гаррі Поттера в костюмі Святого Миколая». Це не може вплинути на твоє натхнення?

Альона: В мене є звісно моє бачення, але якщо замовник хоче Гаррі Поттера в костюмі Миколая – то так і буде. Мені головне, аби був класний результат і замовнику подобалося, що я роблю. Якісь мої власні ідеї я відтворюю у картинах для себе. А замовникам створюю що вони бажають. Нічого не малюю без візуалізації – беру їхній матеріал – стіна, куртка чи годинник, наношу в комп’ютерній програмі на неї малюнок з різними варіантами і людина обирає той, який їй подобається.

Кор: Зараз всі в очікуванні новорічних та різдвяних свят. Які сюжети найчастіше замовляють?

Альона: Найчастіше замовляють гномів, Санта Клаусів, Дідів Морозів і щоб всюди був сніг. Всі хочуть святкового настрою і снігу!

Кор: А коли в повсякденному житті розмальовуєш інтер’єри, то які найпопулярніші теми?

Альона: Малюю те, що підходить до інтер’єру. Зараз дуже популярний стиль бохо і всі полюбляють рослинну тематику. Дерева, квіти, гори, птахи – люди тягнуться до природи. Щоб все було натуралістично та екологічно.

Кор: Розмальовуєте не тільки стіни та вітрини, а й одяг, картини, годинники. Про яку, можливо виношену довгими ночами ідею, можете розповісти?

Альона: Найдовше виношуються ідеї речей, які робляться для себе. І одна з таких виплеканих мрій – розписати свою власну куртку. Мені дуже подобаються «ікони стилю» Мерлін Монро і Одрі Хепберн і я між ними обирала. Власну джинсівку, яку спеціально для цього купувала, я створила з портретом Мерлін Монро та її найпопулярнішим слоганом.

Кор: Повернімось до святкових виробів. Знаємо, що маєте чим здивувати окрім святкових розписів. Які прикраси створюєте?

Альона: Вже три-чотири  роки поспіль я виготовляю підсвічники і різдвяні вінки. Саме підсвічники я виготовляю увесь рік: різдвяні, пасхальні, літні, осінні. Мені дуже подобається створювати такий декор, адже це те, що створює святкову атмосферу. Також роблю різдвяні вінки в подарункових коробках: їх зручно перевозити, зберігати вдома, а також приємно дарувати.

Кор: Але окрім виготовлення таких чудових речей у вас є й одне з найважливіших занять – вчити дітей. Це дуже енергозатратно скрізь встигати і стільки всього робити. Адже потрібне ще й натхнення у такому шаленому щоденному вирі. Звідки це все береться?

Альона: Не було б одного без іншого. Не може педагог, який викладає якусь творчу професію не займатися нею сам. Наприклад хореограф, який сам викладає танці не вміти танцювати. Навіть якщо танцював колись, а зараз ні, то він втрачає ці навички. Якщо ти викладаєш – ти повинен знати що ти викладаєш, вдосконалювати свої вміння, щоб передавати їх іншим. Тим більше постійно з’являються нові віяння, які потрібно доносити до учнів. А діти тільки додають енергії, якої потім вистачає на творчість.

Від редакції зазначимо, що кілька місяців Альона допомагає та підтримує свого тата у боротьбі з онкохворобою. Вона організовує аукціони картин та майстер-класи. Тож її завзятістю можна лише захоплюватися.

Якщо вас зацікавили роботи художниці і з’явилося бажання замовити і подарувати собі чи своїм близьким щось чарівне та святкове – телефонуйте безпосередньо самій майстрині: 0660031825 Альона Філякова.

Художниця з Кропивницького дарує людям свято (ФОТО)
3 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований