04 липня 2020, субота

Індексацію пенсій необхідно проводити кожного року

На цьому наголосив народний депутат України Сергій Соболєв у ході зустрічі з громадою Кіровоградщини.

– Індексувати пенсії потрібно щороку відповідно до показників інфляції, натомість влада просто збільшила розмір пенсії на 60-70 гривень, що виглядає як знущання. Партія Юлії Тимошенко не голосувала за пенсійну реформу, адже ці зміни не передбачають реального збільшення виплат пенсіонерам, – зазначив нардеп.

Сергій Соболєв також назвав ще дві умови, які має виконати нова влада у 2019 році для соціального забезпечення пенсіонерів. Так, однією з умов є повернення норми доплати 35 % людям, які працювали у сільській місцевості та невеликих містах.

– Сьогодні люди, які працювали у селі, мають втричі нижчу пенсію, аніж ті, хто працював у великих промислових містах. При тому, що стаж роботи в них однаковий. Хіба люди із сільської місцевості працювали не на Україну чи чому вони не заслуговують на нормальну пенсію? Для цього необхідно повернути той коефіцієнт, який ввела Юлія Тимошенко у 2008 році, – наголосив Сергій Соболєв.

Ще одне завдання нової влади – включити в стаж роботи службу в армії, період догляду за дитиною та навчання, що не передбачено нинішньою пенсійною реформою.

Індексацію пенсій необхідно проводити кожного року
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований