22 січня 2020, середа

Іван Крулько: «Батьківщина» вимагає зупинити підкуп виборців

«Батьківщина» вимагає від правоохоронних органів припинити схему масового підкупу виборців, який планується командою президента.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час виступу в сесійній залі у Верховній Раді.

Схема підкупу відома: зараз по всій Україні працюють агітаційні групи, які вишукують людей,  готових продати голос за 1 000 грн. Уже заготовлені навіть банківські картки, на які потім перераховуватимуть гроші так званим «агітаторам за президента», повідомив він.

Іван Крулько обурився тим, що спочатку українців довели до жахливої бідності через завищені тарифи на газ і комунальні платежі. А тепер частину грошей, які вони витягнули з кишень людей, хочуть спрямувати на підкуп виборців, пояснив політик.

Заступник Голови партії також обурився, що чинна влада змусила мільйони українців виїхати за кордон, «вбила» середній клас і на тлі цього вони намагатимуться купити голос українця за 1000 грн, щоб сфальшувати результати виборів і далі залишити цей режим, який робитиме бізнес на крові, зауважив він.

«Цьому треба покласти край», – наголосив парламентарій.

Саме тому Юлія Тимошенко звернулась до Нацполіції із заявою про злочин стосовно підготовки масового підкупу виборців, зауважив народний депутат.

За словами Івана Крулька, Юлія Тимошенко намагається зупинити грабунок українського народу через тарифи, газові схеми, які створені з кумом Путіна, та через бізнес на війні.

«Тому її треба не просто підтримати, а показати це на виборах 31 березня», – резюмував він.

Іван Крулько: «Батьківщина» вимагає зупинити підкуп виборців
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований