24 жовтня 2020, субота

Кандидати в депутати облради від трьох партій розповіли про себе та свої політичні плани (ВІДЕО)

Кандидати в депутати Кіровоградської обласної ради від трьох партій розповіли в ефірі спецпроєкту “Виборчий округ. Місцеві” про себе та свої політичні плани, інформує Златопіль.

Представники від  Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина” Андрій Табачук, Партії Пенсіонерів України Анатолій Перевозник та політичної  партії ”За майбутнє” Андрій Лісота ознайомили глядачів з перспективами партій в органах місцевого самоврядування.

Представники від партій обговорили питання несистемних партій і чому виборці віддають за них свої голоси, політичну безвідповідальність та інші гострі соціальні проблеми.

Також кандидати розповіли про критерії, за якими підбирали представників від своїх партій.

“Ми намагалися, щоб кожна громада, кожен регіон мали можливість висувати в кандидати свого представника аби мати рівні можливості для представлення в обласній раді. Також, коли ми формували списки, то враховували досвід кандидатів у своєму фахові. Серед наших кандидатів освітяни, лікарі, працівники культури, активні студенти, представники лісового господарства, тощо. Наша мета не займатися проєктами, а збирати думку більшості і передавати її в Київ по вертикалі, щоб людей та їхні проблеми чули”, – розповів Андрій Табачук.

Детальніше дивіться у програмі.

Кандидати в депутати облради від трьох партій розповіли про себе та свої політичні плани (ВІДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований