24 січня 2022, понеділок

Карантин в Українi збираються продовжити до 12 травня

Мiнiстерство охорони здоров’я України на найближчому засiданнi уряду пропонуватиме продовжити карантиннi заходи до 12 травня.

Про це мiнiстр охорони здоров’я Максим Степанов повiдомив пiд час онлайн-брифiнгу, iнформує УНIАН, передає Златопiль.

“На найближче засiдання уряду МОЗ буде виносити постанову щодо продовження дiї карантину. Продовжувати ми збираємося до 12 травня. Це продовження викликано нашим рiвнем захворюваностi, який є, i небезпекою, яку несе коронавiрусна хвороба”, – сказав вiн.

Водночас, за його словами, МОЗ пропонуватиме ухвалити пом’якшення карантинних заходiв.

“Наприклад, прогулянки парками, але цi прогулянки будуть дуже чiтко обмеженi щодо кiлькостi осiб, щодо систем засобiв iндивiдуального захисту пiд час прогулянок”, – сказав мiнiстр i додав, що постанова мiститиме “дуже чiткi критерiї”.

Також, як додав Степанов, МОЗ запропонує Кабiнету мiнiстрiв вiдкрити для вiдвiдувачiв такi заклади, як музеї, бiблiотеки, але також “з чiтким дотриманням карантинних обмежень щодо дистанцiї, засобiв iндивiдуального захисту, термоскринiгу на входi до того чи iншого закладу”.

“Також ми передбачаємо ще ряд пом’якшень щодо карантинних обмежень. Але пiдкреслюю, що всi вони будуть дуже чiтко регламентованi, як саме можливо вiдвiдувати той чи iнший заклад”, – пояснив очiльник МОЗ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У дендропарку в Кропивницькому починається масове цвітіння тюльпанів (ФОТО)

Карантин в Українi збираються продовжити до 12 травня
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований