25 квітня 2024, четвер

Каратисти з Кіровоградщини відвідали Ізраїль та привезли з собою дві медалі (ФОТО)

22-23 березня в Ізраїлі, в м Рішон Леціон відбувся перший Чемпіонат Європи з повноконтактного карате. У змаганні взяли участь понад 250 спортсменів з 11 країн. Українську команду представляли 32 спортсмени, з них троє олександрійців, вихованці СК «СПАРТА-17»: Ткаченко Софія, Слинько Михайло і Ліонова Олександра.

Про це повідомляє Alex city, інформує Златопіль.

Змагання проходили два дні. У перший день змагалися за місця до півфіналу, а у другий – півфінал та фінали.

Слинько Михайло досить впевнено розпочав поєдинок, але до кінця темп не витримав і за рішенням суддів перемогу присудили його суперникові з Росії.

Ткаченко Софія за вихід у фінал поступилася грузинської спортсменці, хоча частково «допомогли» Софії судді і, як результат – бронза Чемпіонату Європи.

Ліонова Олександра достроково виграла перший поєдинок у ізраїльської спортсменки, другий виграла у росіянки також з оцінкою «вазарі». У третьому, фінальному, поєдинку Олександра також домінувала на майданчику, з оцінкою «вазарі» виграла у ще однієї представниці Ізраїлю і стала чемпіонкою Європи -2019 з повноконтактного карате в абсолютній ваговій категорії.

Крім самих змагань спортсмени ознайомилися з місцевими традиціями, єврейською культурою, відвідали історичне місто Єрусалим і «Мертве море», де отримали масу вражень.

Отже дві медалі в кошик української збірної додали олександрійські «спартаночки», причому золото в українській команді було єдиним.