19 січня 2020, неділя

Керівниця кропивницького управління охорони здоров’я наголошує на проблематичності відкриття комунальної аптечної мережі

Під час проведення засідання постійно-діючої депутатської комісії міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики керівниця управління охорони здоров’я Оксана Макарук наголосила на проблемах з якими може стикнутись місто у разі прийняття рішення про усторення комунальної аптечної мережі.

За словами посадовиці у міста наразі немає достатньої кількості приміщень та спеціалістів для подібної справи. Крім того подібна ініціатива коштуватиме місте не одного десятка мільйонів гривень.

“Ми звісно підтримаємо рішення, про створення відповідного комунального підприємства, якщо його приймуть депутати. Однак розуміємо, що це буде дуже непросто. Скажу відверто, конкурувати з приватними аптеками буде важко, але ми готові працювати над цим питанням”, – наголосила Макарук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цифри вражають: яка cитуацiя iз захворюванicтю на туберкульоз на Кiровоградщині

Керівниця кропивницького управління охорони здоров’я наголошує на проблематичності відкриття комунальної аптечної мережі
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований